Trwa ładowanie...
d1lbbvn

Zginął żołnierz, strażak, policjant. Dla mnie tata

Fundacja Dorastaj z Nami pomaga dzieciom bohaterów poległych lub poszkodowanych na służbie. Dla nas to kolejny żołnierz, strażak, czy policjant, którzy poświęci swoje życie, by bronić naszego bezpieczeństwa. Dla nich - tata lub mama.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policjant Krzysztof Staniszewski zginął jadąc do zgłoszonego napadu
Policjant Krzysztof Staniszewski zginął jadąc do zgłoszonego napadu (fundacja dorastaj z nami)
d1lbbvn

Historie bohaterów, którzy osierocili rodziny, będzie można zobaczyć w czerwcu w Gdyni. Fundacja Dorastaj z Nami przygotowuje specjalną wystawę, dostępną od 3 czerwca do końca miesiąca na Skwerze Kościuszki. Wirtualna Polska objęła patronat nad tym wydarzeniem.

Pracownicy fundacji przekonują, że funkcjonariuszom służb publicznych należy się szacunek każdego z nas. A członkom rodzin w przypadku ich tragicznej śmierci - pomoc.

Fundacja Dorastaj z Nami pomaga dzieciom bohaterów

Fundacja zapewnia pomoc psychologiczną dzieciom, których rodzic zginął na służbie. Zapewnia wykształcenie, finansuje szkoły, studia, korepetycje i zajęcia pozalekcyjne. "Wspieramy dzieci i młodzież dopóki się uczą - nawet do 25 roku życia" - czytamy na stronie fundacji.

d1lbbvn

Organizacja pomaga też młodym ludziom wejść na rynek pracy i gwarantuje wsparcie doradcy edukacyjnego. "Jesteśmy z naszymi podopiecznymi w ich codziennych zmaganiach, dając im nasz czas, radę i serce" - deklarują pracownicy Fundacji Dorastaj z Nami.

Organizacji można pomóc przekazując 1 proc. podatku lub wpłacając darowiznę:
KRS 0000361265
NR KONTA 29 1030 1508 0000 0008 1545 4006

Czytaj też: Opole: strzały na ulicy. Nie żyje policjant
Pasłęk. Katastrofa myśliwca MiG-29. Pilot nie żyje

Masz news, ciekawy film lub zdjęcie? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl. Opiszemy najciekawsze historie i materiały!

d1lbbvn

Podziel się opinią

Share

d1lbbvn

d1lbbvn
Więcej tematów