ycipk-1stljw

Zgierz. Nie żyje kobieta potrącona na pasach, druga jest ciężko ranna

Śmiertelny wypadek w Zgierzu w Łódzkiem. Samochód osobowy potrącił na przejściu dwie kobiety. 84-latka zmarła, a 58-latka została ciężko ranna. Podejrzewany mężczyzna jest kompletnie pijany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zgierz. Śmiertelny wypadek na ul. Długiej
Zgierz. Śmiertelny wypadek na ul. Długiej (KPP Zgierz)
ycipk-1stljw

Wypadek miał miejsce na ul. Długiej w Zgierzu przed południem w poniedziałek. Starsza z kobieta zmarła na miejscu, a o życie drugiej poszkodowanej w szpitalu walczą lekarze.

Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia, ale policjanci zatrzymali już 26-latka, który prawdopodobnie kierował mercedesem.

- Kilkadziesiąt minut później otrzymaliśmy sygnał o pijanym kierowcy na innej ulicy miasta. Patrol zmusił mercedesa do zatrzymania. Kierowca miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie - mówi Wirtualnej Polsce podkom. Magdalena Nowacka z policji w Zgierzu.

ycipk-1stljw

Zobacz także: Prowadził pod wpływem alkoholu. Kamil Durczok przeprasza

Mężczyznę będzie można przesłuchać najwcześniej we wtorek.

Mundurowi zabezpieczyli również uszkodzony samochód. - Ślady wskazują, że mógł brać udział w tym wypadku - dodaje policjantka.

ycipk-1stljw

#bezpieczniWPolsce

Poprzez wakacyjną akcję Wirtualnej Polski chcemy ostrzegać naszych czytelników o utrudnieniach spowodowanych wypadkami i innymi niebezpiecznymi zdarzeniami.

Tagujcie swoje materiały hasztagiem#bezpieczniWPolsce i razem z nami informujcie o niebezpiecznych sytuacjach. Wysyłajcie swoje zdjęcia i nagrania na adres dziejesie.wp.pl bądź nasz profil na Facebooku WP Dziejesie.

ycipk-1stljw
ycipk-1stljw
ycipk-1stljw