Trwa ładowanie...

Zdzisław Krasnodębski o przyszłości Donalda Tuska. Zaskakująca propozycja

W grudniu kończy się kadencja Donalda Tuska na fotelu przewodniczącego Rady Europejskiej. Nic dziwnego więc, że trwają spekulacje dotyczące jego dalszej przyszłości. Zdzisław Krasnodębski, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego zaproponował redakcji wpolityce.pl, by zaprosiła go do współpracy.
Share
Zdzisław Krasnodębski ma propozycję pracy dla Donalda Tuska
Zdzisław Krasnodębski ma propozycję pracy dla Donalda TuskaŹródło: PAP, Fot: Wojciech Pacewicz
d41fxxm

- Myślę, że ci, którzy wspierali zawsze Donalda Tuska, na pewno znajdą dla niego jakąś honorową pozycję. Wydaje mi się nieprawdopodobne, żeby wrócił do polityki polskiej jako ten zbawca, kandydat na prezydenta. Jakaś organizacja międzynarodowa, funkcja - mówił na antenie telewizji wPolsce.pl prof. Zdzisław Krasnodębski, europoseł PiS i wiceprzewodniczący PE, odpowiadając na pytanie o dalszą przyszłość Tuska. A na koniec pozwolił sobie na żart. - Może państwo go zaproszą do współpracy? Niektórzy byli politycy stają się komentatorami - dodał.

Zobacz także:Zdzisław Krasnodębski wiceszefem Parlamentu Europejskiego. Kim jest profesor z Bremy?

Kadencja Donalda Tuska kończy się w grudniu. Media od wielu miesięcy informują, że były premier niedługo wróci do polskiej polityki. Dziennikarze i komentatorzy widzą go w różnych rolach - kandydata na prezydenta Polski, przywódcy nowego ugrupowania lub doradcy PO, z którą był związany przed objęciem funkcji szefa Rady Europejskiej.

Zobacz także: Tusk o swojej przyszłości. "Mam dobrze przygotowany plan"

Sam zainteresowany na razie nie zdradza, co ma zamiar robić w przyszłości. - Ja mam dość dobrze przygotowany plan, który dotyczy mojej przyszłej kariery - zapewnił jednak niedawno w rozmowie z Katarzyną Kolendą-Zaleską w "Faktach po Faktach" w TVN24.

Źródło: wpolityce.pl

d41fxxm

Podziel się opinią

Share
d41fxxm
d41fxxm
Więcej tematów