Trwa ładowanie...
d2sb5yz

Zderzenie aut na Legnickiej we Wrocławiu. Utrudnienia dla tramwajów

Spore utrudnienia w ruchu tramwajów na skrzyżowaniu ul. Legnickiej i Na Ostatnim Groszu we Wrocławiu. W wyniku zderzenia trzech aut zablokowane jest torowisko tramwajowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zderzenie aut na Legnickiej we Wrocławiu. Utrudnienia dla tramwajów
(policja.pl)
d2sb5yz

Do zdarzenia doszło około godziny 13.00 niedaleko skrzyżowania ul. Legnickiej z ulicami Milenijną i Na Ostatnim Groszu. Na jezdni, prowadzącej w kierunku centrum Wrocławia, przed skrzyżowaniem Legnickiej z Kwiską, w osobowego opla uderzył samochód ciężarowy, spychając osobówkę na torowisko tramwajowe. Niemal w tej samej chwili w ciężarówkę uderzyło osobowe BMW.

W wyniku wypadku na szczęście nikt nie ucierpiał, jednak znacznie utrudnił on komunikację w tym rejonie. Trasy tramwajów jadących od strony centrum Wrocławia są skracane - linie 31 oraz 32 jeżdżą do ulicy Kwiskiej i zawracają na terenie dawnej zajezdni tramwajowej przy Legnickiej. Linie 3, 10 i 20 zawracają na pętli Wrocławski Park Przemysłowy.

Od pl. Strzegomskiego do pętli Pilczyce kursuje zastępcza komunikacja autobusowa. Na odcinku między pętlą Pilczyce a Leśnicą tramwaje kursują wahadłowo.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d2sb5yz

Podziel się opinią

Share
d2sb5yz
d2sb5yz
Więcej tematów