Trwa ładowanie...

Zderzenie aut na Legnickiej we Wrocławiu. Utrudnienia dla tramwajów

Spore utrudnienia w ruchu tramwajów na skrzyżowaniu ul. Legnickiej i Na Ostatnim Groszu we Wrocławiu. W wyniku zderzenia trzech aut zablokowane jest torowisko tramwajowe.
Share
Zderzenie aut na Legnickiej we Wrocławiu. Utrudnienia dla tramwajów
Źródło: policja.pl
d1g2nrd

Do zdarzenia doszło około godziny 13.00 niedaleko skrzyżowania ul. Legnickiej z ulicami Milenijną i Na Ostatnim Groszu. Na jezdni, prowadzącej w kierunku centrum Wrocławia, przed skrzyżowaniem Legnickiej z Kwiską, w osobowego opla uderzył samochód ciężarowy, spychając osobówkę na torowisko tramwajowe. Niemal w tej samej chwili w ciężarówkę uderzyło osobowe BMW.

W wyniku wypadku na szczęście nikt nie ucierpiał, jednak znacznie utrudnił on komunikację w tym rejonie. Trasy tramwajów jadących od strony centrum Wrocławia są skracane - linie 31 oraz 32 jeżdżą do ulicy Kwiskiej i zawracają na terenie dawnej zajezdni tramwajowej przy Legnickiej. Linie 3, 10 i 20 zawracają na pętli Wrocławski Park Przemysłowy.

Od pl. Strzegomskiego do pętli Pilczyce kursuje zastępcza komunikacja autobusowa. Na odcinku między pętlą Pilczyce a Leśnicą tramwaje kursują wahadłowo.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1g2nrd

Podziel się opinią

Share
d1g2nrd
d1g2nrd
Więcej tematów