Trwa ładowanie...
dfh6gaj

Zderzenie aut na Legnickiej we Wrocławiu. Utrudnienia dla tramwajów

Spore utrudnienia w ruchu tramwajów na skrzyżowaniu ul. Legnickiej i Na Ostatnim Groszu we Wrocławiu. W wyniku zderzenia trzech aut zablokowane jest torowisko tramwajowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zderzenie aut na Legnickiej we Wrocławiu. Utrudnienia dla tramwajów
(policja.pl)
dfh6gaj

Do zdarzenia doszło około godziny 13.00 niedaleko skrzyżowania ul. Legnickiej z ulicami Milenijną i Na Ostatnim Groszu. Na jezdni, prowadzącej w kierunku centrum Wrocławia, przed skrzyżowaniem Legnickiej z Kwiską, w osobowego opla uderzył samochód ciężarowy, spychając osobówkę na torowisko tramwajowe. Niemal w tej samej chwili w ciężarówkę uderzyło osobowe BMW.

W wyniku wypadku na szczęście nikt nie ucierpiał, jednak znacznie utrudnił on komunikację w tym rejonie. Trasy tramwajów jadących od strony centrum Wrocławia są skracane - linie 31 oraz 32 jeżdżą do ulicy Kwiskiej i zawracają na terenie dawnej zajezdni tramwajowej przy Legnickiej. Linie 3, 10 i 20 zawracają na pętli Wrocławski Park Przemysłowy.

Od pl. Strzegomskiego do pętli Pilczyce kursuje zastępcza komunikacja autobusowa. Na odcinku między pętlą Pilczyce a Leśnicą tramwaje kursują wahadłowo.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

dfh6gaj

Podziel się opinią

Share
dfh6gaj
dfh6gaj
Więcej tematów