Trwa ładowanie...
djf5d1s

Zatrzymali ucznia podejrzanego o posiadanie broni. Okazało się, że to... etui na telefon

15-letni uczeń DeLand High School na Florydzie został aresztowany pod zarzutem zakłócania porządku w miejscu publicznym. Powodem zatrzymania nastolatka było... etui na telefon.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Etui przypomminające broń palną stało się przyczyną zatrzymania 15-latka
Etui przypomminające broń palną stało się przyczyną zatrzymania 15-latka (DeLand Police, Fot: police)
djf5d1s

Owszem, etui przypominało broń - było w kształcie pistoletu. Jednak jeden szczegół ozdobnej obudowy czyni zatrzymanie nieszczęsnego ucznia nieziemsko kuriozalnym. Etui było jaskrawo różowe.

Po aresztowaniu 15-latek zeznał, że zamówił pokrowiec w kształcie broni w sklepie internetowym, dla siebie i swojej dziewczyny. Przyznał, że to był nie najlepszy pomysł przynosić taką ozdobę do szkoły.

Wszystko zaczęło się od tego, ze jeden z uczniów szkoły zauważył kolegę z przedmiotem przypominającym broń, który wystawał z jego kieszeni. Zaniepokojony powiadomił o tym nauczyciela, który z kolei wezwał policję.

djf5d1s

Po przybyciu funkcjonariuszy na miejsce szkoła została zamknięta na 45 minut - w tym czasie namierzono ucznia podejrzanego o posiadanie broni. Po przeszukaniu okazało się, że przedmiotem który wzbudził niepokój, było etui na telefon. 15-latkowi postawiono zarzut zakłócania porządku w miejscu publicznym.

Policja przyznała, że szybka i stanowcza reakcja funkcjonariuszy to pokłosie ostatniej masakry w Parkland, gdzie 19-letni Nikolas Cruz szkoły zabił kilkunastu uczniów szkoły z broni półautomatycznej.

Źródło: Daily Mail

djf5d1s

Podziel się opinią

Share
djf5d1s
djf5d1s
Więcej tematów