Trwa ładowanie...
d36y7fe

Zaręczyli się 11 listopada, pierwszy pogratulował im premier. Teraz Mateusz Morawiecki wybiera się na ich ślub

Expose Mateusza Morawieckiego to okazja do zaproszenia wyjątkowych gości do Sejmu. Na Wiejskiej pojawiła się para, która zaręczyła się podczas rządowego marszu z okazji Święta Niepodległości. Premier pogratulował im jako pierwszy, a teraz wszystko wskazuje na to, że pojawi się na ich ślubie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Expose Mateusza Morawieckiego. Dostał zaproszenie na ślub
Expose Mateusza Morawieckiego. Dostał zaproszenie na ślub (East News)
d36y7fe

Mateusz Koszela oświadczył się swojej dziewczynie 11 listopada podczas rządowego marszu z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Jednym z pierwszych, który im pogratulował, był premier Mateusz Morawiecki.

- Skąd pomysł? Uważam siebie za patriotę, kocham ojczyznę. 11 listopada, setna rocznica odzyskania niepodległości - to wyjątkowa data. Za naszego życia drugiego tak wielkiego wydarzenia niestety nie będzie. Wiedziałem, że to dla mnie wyjątkowy dzień, dlatego wszystko zaplanowałem sobie tak, by właśnie 11 listopada oświadczyć się. Wyszło tak, że stało się to na Marszu Niepodległości, który hołduje wartości, z którymi się utożsamiam - mówił Mateusz w rozmowie z portalem sprotowefakty.wp.pl.

Rok od tego wydarzenia Mateusz z Anetą pojawili się w Sejmie, gdy Morawiecki wygłaszał expose. Po wystąpieniu narzeczeni wykorzystali okazję, by zaprosić premiera na ślub, który ma odbyć się w maju. Polityk zapowiedział wstępnie, że pojawi się na tym wydarzeniu.

d36y7fe

Klaudia Jachira nie chce być trollem tej kadencji Sejmu: dorabia mi się gębę

"Panie premierze, dziękujemy za spotkanie i raz jeszcze zapraszamy na nasz ślub" - napisał Mateusz na Facebooku, publikując wspólne zdjęcie.

Mateusz Koszela to inicjator akcji "Autostopem w świat sportu". Przejechał ponad 21 tysięcy kilometrów, przez całą Azję, docierając na Mistrzostwa Azji Południowo-Wschodniej w Birmie. Koszela jest również autorem projektu "Podaj piłkę dzieciom": podczas podróży rozdał około pół tysiąca futbolówek w Kirgistanie, Kazachstanie, Laosie, Kambodży i Birmie.

d36y7fe

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d36y7fe

Podziel się opinią

Share

d36y7fe

d36y7fe
Więcej tematów