Trwa ładowanie...

Zamiast do prostytutki - dzwoń do zakonnicy

Zanim pogrążysz się w rozpuście albo uwikłasz w fatalny romans. Zanim stracisz pieniądze, a może i zdrowie w agencji towarzyskiej - wiedz, że jest jeszcze dla ciebie ratunek. To siostra Teresa i jej koleżanki, dominikanki - czytamy w "Super Expressie". Zamiast do prostytutek dzwońcie do nas - apelują zakonnice. Po rozmowie z siostrami na telefon wyzbędziecie się grzesznych myśli.

Zamiast do prostytutki - dzwoń do zakonnicyŹródło: Thinkstock
d3k7su1

Siostra Teresa i dwanaście innych dominikanek walczą o dusze mężczyzn. Jak tłumaczy siostra, mężczyźni są potrzebni, mają przywilej bycia ojcami - nie powinni zatem ulegać słabościom.

Dominikanki uruchomiły całodobowy telefon nie po to by potępiać mężczyzn, którzy błądzą, ale po to, by ich naprowadzać na właściwą drogę. Z siostrami można też porozmawiać osobiście, jeśli jest taka konieczność i telefon nie pomoże. Można tez napisać maila z prośbą o pomoc.

Jak bardzo potrzebna jest ich służba, mniszki przekonują się codziennie. Telefonów odbierają mnóstwo. A od kilku tygodni ich liczba jeszcze rośnie

Do sióstr można dzwonić pod numer telefonu 12 422-79-25 albo kontaktować się za pomocą e-maila: siostrydominikanki@gmail.com.

d3k7su1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3k7su1
Więcej tematów