Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
13-02-2015 15:02

Zamawiaj ze sprawdzonych restauracji

Chciałbyś spróbować dań z różnych kuchni świata a nie chcesz wychodzić z domu lub biura? Odwiedź RoomService.pl i wybierz spośród wyselekcjonowanych restauracji serwujących dania na najwyższym poziomie.

** Oferta z 60-ciu restauracji na wyciągnięcie ręki**

Zamawiaj ze sprawdzonych restauracjiŹródło: RoomService.pl
d4k428p

Portal roomservice.pl działa na rynku warszawskim już 11 lat i obecnie jego oferta obejmuje 60 lokali, co stanowi pokaźną bazę i daje klientowi szeroki wybór dań na każdą kieszeń. Założycielom portalu zależało na tym, aby klienci mogli wybierać spośród menu najlepszych Warszawskich restauracji, które serwują dania z każdego zakątka świata i dziś śmiało mogą powiedzieć, że osiągnęli ten cel.

Zamówienia można składać telefonicznie lub za pośrednictwem sklepu internetowego roomservice.pl. Dowóz odbywa się na terenie całej Warszawy, a na wybraną potrawę czeka się około godziny od złożenia zamówienia. Zatem oferta RoomService zadowoli nie tylko osoby mieszkające w dużej odległości od swoich ulubionych lokali, ale również zapracowanych mieszkańców stolicy, którzy często nie mają możliwości wyjścia na lunch z biura, a cenią sobie jakość, którą zapewniają najlepsze restauracje w mieście.

Tylko sprawdzone lokale

Room Service to firma, która z pewnością stawia na jakość oferowanych usług. Właściciele na bieżąco sprawdzają wyselekcjonowane przez siebie restauracje, z którymi podjęli współpracę, tak by ich oferta była na najwyższym poziomie. „Tylko w ubiegłym roku wypowiedzieliśmy umowy pięciu lokalom ze względu na niewystarczającą jakość dań, które serwowali naszym klientom” - mówi Jacek Bartniczak, współzałożyciel roomservice.pl i dodaje „Naszym atutem jest to, że współpracujemy z najlepszymi restauracjami i ciągle monitorujemy ich pracę. Dodatkową przewagą naszego portalu nad innymi jest to, że posiadamy własnych dostawców, dzięki czemu restauracja może skupić się na przygotowaniu dań, a my na jak najszybszym ich dostarczeniu - każde z nas robi to, co umie najlepiej.”

d4k428p

Wysoka jakość usługi sprawia, że portal posiada szerokie spektrum odbiorców. Wśród zamawiających znajdziemy zarówno osoby prywatne, jak i małe firmy oraz duże korporacje. Jak podkreślają właściciele, wielu klientów jest z nimi od samego początku. Ponadto, jak mówi Bartniczak z roku na rok zamówień jest więcej, co w czasach dużej konkurencji na rynku gastronomicznym, świadczy o wysokiej jakości usług.

(fot. RoomService.pl)
Źródło: (fot. RoomService.pl)

Catering dla biur

Room Service stara się wychodzić naprzeciw potrzebom swoich klientów i w związku z tym w ubiegłym roku firma uruchomiła nową usługę Room Service Catering. Dział ten został stworzony z myślą o firmach, a w jego ofercie znajdują się półmiski specjałów. Są to gotowe tace cateringowe, na których znajdziemy przekąski przygotowane przez sześć różnych restauracji. Oferowane kuchnie to: amerykańska, grecka, indyjska, japońska, polska i włoska. „Oferta półmisków cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Śmiem twierdzić, że w tej kategorii nie mamy sobie równych, gdyż żadna inna firma cateringowa nie ma podobnego zaplecza w postaci tak różnorodnych pod względem etnicznym kuchni. Ponadto tak jak w przypadku pozostałych usług, półmiski również przygotowujemy i dostarczamy w około godzinę od złożenia zamówienia. Innymi słowy jest to najszybszy catering w mieście” – mówi Jacek Bartniczak.

Ofertę RoomService można znaleźć na stronie internetowej roomservice.pl. Jednak dla osób, które wolą bardziej tradycyjną formę firma dwa razy w roku wydaje bezpłatny ilustrowany katalog, który można zamówić telefonicznie lub za pomocą specjalnego formularza na stronie internetowej.

Smacznego!

d4k428p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4k428p
Więcej tematów