Trwa ładowanie...

Zakopane. Nie chciała założyć maseczki. Uderzyła policjanta drzwiami radiowozu

Na jednej ze stacji paliw w Zakopanem doszło do interwencji policji wobec grupy pięciu osób, które nie miały na sobie maseczki. Jedna z kobiet nie chciała dostosować się do poleceń funkcjonariuszy i była wobec nich agresywna. W pewnym momencie uderzyła jednego z policjantów drzwiami radiowozu. Teraz o karze dla niej zadecyduje sąd.

Share
Zakopane. Nie chciała założyć maseczki. Uderzyła policjanta drzwiami radiowozu
Zakopane. Nie chciała założyć maseczki. Uderzyła policjanta drzwiami radiowozu Źródło: PAP, fot: Darek Delmanowicz
d3o254r

Zdarzenie miało miejsce w sobotę około północy na Ustupie w Zakopanem. Po tym jak policyjny patrol zatankował radiowóz i wszedł do budynku stacji paliw w środku znajdowało się pięć osób bez maseczek ochronnych. Funkcjonariusze zwrócili im uwagę.

- Dwie z nich zastosowały się do prośby policjantów i założyły maseczki. Zostały pouczone. Natomiast trzy osoby odmówiły podania danych osobowych i zlekceważyły prośby funkcjonariuszy - poinformował w rozmowie z Polską Agencją Prasową rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem Roman Wieczorek.

d3o254r

Zakopane. Nie chciała założyć maseczki i była agresywna. Teraz odpowie za wykroczenie

Jak dodał, zachowanie dwóch kobiet było agresywne, przy czym jedna z nich po opuszczeniu budynku stacji uderzyła policjanta drzwiami radiowozu. Teraz odpowie za naruszenie nietykalności funkcjonariusza. - Kobieta uspokoiła się dopiero siedząc w radiowozie i podała swoje dane - mówił rzecznik zakopiańskiej policji.

Jedna spośród trzech osób, które nie chciały dostosować się do poleceń policjantów została ukarana mandatem w wysokości 500 złotych za brak maseczki i wulgaryzmy w miejscu publicznym. Natomiast o karze dla dwóch pozostałych, które były najbardziej agresywne zadecyduje sąd – policjanci skierują wobec nich wniosek o ukaranie za wykroczenie.

Źródło: PAP

d3o254r

ZOBACZ TEŻ: Czarnek wybroniony przez PiS i Porozumienie. Wypij o głosowaniu: Czasem nie ma ciepłych uczuć

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3o254r

Podziel się opinią

Share
d3o254r
d3o254r
Więcej tematów