Trwa ładowanie...

Zakopane: 50 mandatów i 21 wniosków do sądu dla kibiców skoków

Trybuny Wielkiej Krokwi były w sobotę puste, ale kibice podziwiali skoki narciarskie z oddali. - Policja nałożyła 50 mandatów karnych i skierowała 21 wniosków do sądu. Chodzi o wykroczenia porządkowe i brak maseczek – mówi rzecznik zakopiańskiej policji.

Share
Zakopane. Puchar Swiata w Skokach Narciarskich na Wielkiej Krokwi. Konkurs drużynowy
Zakopane. Puchar Swiata w Skokach Narciarskich na Wielkiej Krokwi. Konkurs drużynowyŹródło: Marcin Szkodzinski / Forum, Fot: RM, Marcin Szkodzinski / Forum
dn3063x

Kibice skoków zostali także ukarani mandatami karnymi za odpalanie rac. Jak poinformował rzecznik zakopiańskiej policji Roman Wieczorek, policja wylegitymowała 281 osób.

Kibice z biało-czerwonymi flagami i innymi gadżetami do kibicowania gromadzili się wzdłuż ulic prowadzących do Wielkiej Krokwi – ul. Piłsudskiego i Czecha. Policja m.in. za pomocą megafonu upominała gromadzących się ludzi o obowiązku zachowania dystansu i noszenia maseczek. Fani skoków zebrali się też na nieco oddalonym od skoczni wzgórzu Antałówka, skąd roztacza się widok na Wielką Krokiew.

dn3063x

W sobotę w Zakopanem odbył się drużynowy konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. Polacy zajęli drugie miejsce, a triumfowali Austriacy. Trzecie miejsce w sobotnim konkursie drużynowym zajęli Norwedzy.

W niedzielę na Wielkiej Krokwi odbędzie się konkurs indywidualny.

Skoki narciarskie. Zakopane. Mnóstwo kibiców pod Wielką Krokwią. Apele policji nie pomogły

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dn3063x

Podziel się opinią

Share
dn3063x
dn3063x
Więcej tematów