Trwa ładowanie...
d3od55t
d3od55t

Zakonnik rozkopał podłogę kościoła - szukał złota

Policja z Lwówka Śląskiego (Dolnośląskie) zatrzymała sześciu mężczyzn, którzy prowadzili na terenie zabytkowego kościoła nielegalne wykopy. Rozkopali podłogę świątyni w poszukiwaniu...sztabek złota. Jednym z poszukiwaczy skarbów był zakonnik.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3od55t

Jak poinformował Marek Madeksza, oficer prasowy z policji w Lwówku Śląskim o dziwnych poszukiwaczach skarbów policja dowiedziała się od miejscowych ludzi. - Gdy do kościoła, gdzie były prowadzone nielegalne wykopy, przyjechali policjanci, poszukiwacze uciekli. Ostatecznie jednak udało się zatrzymać sześciu mężczyzn, w tym zakonnika - mówił policjant.

Wszyscy trafili do policyjnego aresztu i są przesłuchiwani. - Na tym etapie nie potrafię powiedzieć jaka była ich rola i czego szukali w kościele. Prawdopodobnie poszukiwali skarbów i sztabek złota - mówił policjant.

Nie wiadomo też, czy zatrzymany zakonnik był związany w jakikolwiek sposób z kościołem, w którym prowadził nielegalne wykopaliska, czy był osobą przyjezdną. Policja musi też ustalić kim są pozostali zatrzymani.

NaSygnale.pl: Tragedia na drodze: znany proboszcz zginął na motorze

d3od55t

Podziel się opinią

Share

d3od55t

d3od55t
Więcej tematów