Trwa ładowanie...
dz2c9d0

Zaginęła kobieta w 9 miesiącu ciąży

We wtorek wieczorem 35-letnia Elżbieta Bagniewska wyszła ze swojego domu przy ul. Klasztornej w Świeciu do kościoła i ślad po niej zaginął. Kobieta jest w 9 miesiącu ciąży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elżbieta B.
Elżbieta B. (Policja)
dz2c9d0

Do godz. 2 w nocy grupa kilkunastu osób - znajomi kobiety oraz policjanci przeszukiwali okolice jej miejsca zamieszkania. Przeczesano tereny, w których najczęściej odnajdywane są zaginione osoby, jednak bez rezultatu.

Na wniosek policji przeszukano kościoły Klasztorka i św. Andrzeja Boboli. Nie pomógł też zapis z monitoringu straży miejskiej.

W środę funkcjonariusze przeczesywali okolice miejscowości Gacki, skąd pochodzi zaginiona. Strażacy z pontonu lustrowali rzekę Wdę. Przeszukali też okolice Wisły.

dz2c9d0

Do dziś nie udało się odnaleźć miejsca przebywania kobiety.

Rysopis

Elżbieta Bagniewska ma 162 cm wzrostu, ok. 65 kg wagi. Cechuje ją szczupła budowa ciała, owalna twarz, prostolinijny nos, średnie przylegające uszy oraz długie, proste i ciemne włosy.

W dniu zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę sięgającą do bioder z kapturem, spodnie dżinsowe koloru ciemnego niebieskiego oraz czarne, sportowe buty.

Wszystkie osoby, które mogą wskazać kierunek w jakim oddaliła się Elżbieta Bagniewska, jak również osoby, które znają miejsce pobytu 35-latki, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świeciu pod nr tel. 52 33 32 500 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. 112, 997.

dz2c9d0

Podziel się opinią

Share
dz2c9d0
dz2c9d0
Więcej tematów