Trwa ładowanie...

Zaginęła Kamila Siedlecka ze Świdnika. Policja prosi o pomoc

Świdniccy policjanci poszukują zaginionej 26-letniej Kamili Siedleckiej. Kobieta wyszła z domu 27 listopada. Do tej chwili nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Share
Zaginęła Kamila Siedlecka ze Świdnika. Policja prosi o pomoc
Źródło: Policja
diiybgx

Kamila Siedlecka ma 170 cm wzrostu, waży około 65 kg. Jest blondynką, na stałe nosi okulary korekcyjne.

W chwili zaginięcia ubrana była w zimową kurtkę do kolan w kolorze butelkowej zieleni. Kaptur kurtki obszyty był sztucznym futrem. 26-latka miała też na sobie proste spodnie - czarne lub niebieskie jeansowe.

Zaginiona mogła przebywać na terenie Lublina w okolicy osiedla Tatary lub Kalina. Dzielnice te znajdują się niedaleko rzeki Bystrzycy. W związku z tym w piątek straż pożarna we współpracy z policją prowadzili tam poszukiwania 26-latki. Nie natrafiono na żadne ślady kobiety.

diiybgx

- Zgłoszenie zakwalifikowaliśmy jako zaginięcie pierwszej kategorii, czyli tej najwyższej w działaniach policyjnych - powiedziała Radiu Zet asp. Elwira Domaradzka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.

Zaginieni przypisani do pierwszej kategorii to osoby, które nagle opuszczają miejsce swojego pobytu. Jeśli okoliczności uzasadniają podejrzenie popełnienia przestępstwa przeciwko życiu, zdrowiu lub wolności takiej osoby, policja rozpoczyna swoje działania. Kwalifikacja pierwszego stopnia stosowana jest również wtedy, gdy realna jest możliwość popełnienia przez taką osobę samobójstwa, lub jeśli jest to osoba, która z powodu wieku, choroby, upośledzenia umysłowego lub innego zakłócenia czynności psychicznych nie może kierować swoim postępowaniem albo wymaga opieki lub pomocy innych osób.

Osoby, które mają informacje na temat jej miejsca pobytu są proszone o kontakt pod nr tel. 81 749 42 10 lub z najbliższą jednostką policji.

Policja
Źródło: Policja
Policja
Źródło: Policja

Źródło: Radio Zet

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

diiybgx

Podziel się opinią

Share
diiybgx
diiybgx
Więcej tematów