Trwa ładowanie...

Zaginęła 26-letnia Ewa Tylman z Poznania

26-letnia poznanianka ostatni raz była widziana w nocy z 22 na 23 listopada, gdy wracała z imprezy w jednym z poznańskich klubów. Od tamtej pory nie wiadomo, co się z nią dzieje.
Share
Zaginęła 26-letnia Ewa Tylman z Poznania
Źródło: KWP w Poznaniu
d1sd098

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto poszukują zaginionej 26-letniej Ewy Tylman. Kobieta ostatni raz była widziana w nocy z soboty na niedzielę (22/23 listopada), gdy wspólnie ze znajomym wracała z imprezy w jednym z poznańskich klubów. Oboje rozstali się na ul. Mostowej. Jak się okazało, nie dotarła do miejsca zamieszkania. Od tamtej pory nie nawiązała też kontaktu z nikim ze swoich bliskich.

Rysopis zaginionej: wzrost 165 cm, waga ok. 60 kg, szczupła budowa ciała, włosy ciemne, proste do ramion, uszy przylegające, nos normalny (dołek na koniuszku nosa).

- W chwili zaginięcia kobieta ubrana był w szary płaszcz do pasa z kapturem, czarne spodnie dżinsowe, czarny sweter, czarne buty na obcasie oraz czarną torebkę z ćwiekami – informuje Iwona Liszczyńska z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.

d1sd098

Zaginięcie 26-latki poruszyło poznaniaków, którzy pomagają w poszukiwaniach m.in. poprzez udostępnianie komunikatu o jej poszukiwaniach na Facebooku. Wszyscy mają nadzieję, że może ktoś skojarzy twarz kobiety i pomoże w ustaleniu, co mogło się z nią stać.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, są proszone o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto przy ul. Polanka 24 pod numerem telefonu 61 841-23-13 lub 61-841-23-11 (czynne całą dobę).

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1sd098

Podziel się opinią

Share
d1sd098
d1sd098
Więcej tematów