Trwa ładowanie...
zaginiona

Zaginęła 17-latka. Policja prosi o pomoc

Policjanci z Zawiercia poszukują Angeliki Zdrady. Odkąd 17-latka wyszła z placówki opiekuńczo-wychowawczej w Górze Włodawskiej, kontakt się z nią urwał. Służby proszą o pomoc w znalezieniu dziewczyny. Każdy kto jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji o jej miejscu przebywania proszony jest o pilny kontakt.

Share
Zaginęła 17-latka. Policja prosi o pomoc
Źródło: zawiercie.slaska.policja, Fot: Policja
drltopc

Angelika opuściła Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie w poniedziałek, 5 marca, ok. godziny 8 rano. Miała dotrzeć do jednej ze szkół w Zawierciu. Od tego czasu kontakt z nastolatką urwał się - nie wróciła do ośrodka, nie skontaktowała się też z bliskimi i znajomymi.

Dziewczyna ubrana była z zimową kurtkę "biodrówkę", pokrytą różnokolorowymi wzorami geometrycznymi. Miała też na sobie ciemne jeansy z wyciętymi dziurami i naszytymi łatkami, a na stopach ciemne sportowe buty.

drltopc

Zaginiona ma drobną budowę ciała - jest szczupła i ma ok 160 cm wzrostu. Nosi długie czarne włosy. Ma brązowe oczy.

Każdy kto może pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Angeliki Zdrady proszony jest o kontakt z komendą w Zawierciu pod numerem telefonu (32) 67 38 255 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Wszelkie informacje można przekazać także za pomocą poczty elektronicznej dyzurny@zawiercie.ka.policja.gov.pl lub wypełniając formularz „Powiadom nas” zamieszczony na stronie internetowej KPP w Zawierciu.

Źródło: Policja

drltopc

Podziel się opinią

Share
drltopc
drltopc
Więcej tematów