Trwa ładowanie...
dy3cvhr

Zachodniopomorskie: Pożar w Pomiłowie. W spalonym domu znaleziono ciało

Podczas odgruzowywania spalonego domu w Pomiłowie w województwie zachodniopomorskim znaleziono zwłoki. Pożar w budynku wybuchł w piątek wieczorem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pomiłowo: W spalonym domu znaleziono zwłoki / foto ilustracyjne
Pomiłowo: W spalonym domu znaleziono zwłoki / foto ilustracyjne (PAP, Fot: Darek Delmanowicz)
dy3cvhr

Anna Grabowska, prokurator ze Sławna, w rozmowie z "Dziennikiem Bałtyckim" przekazała, że w spalonym budynku znaleziono zwłoki mężczyzny, ale nie można go zidentyfikować.

Prokurator dodała, że powołani zostaną biegli z zakresu pożarnictwa oraz gazownictwa. Zarządzono ponadto sekcję zwłok zmarłego, która będzie wykonana w poniedziałek 17 sierpnia.

Pomiłowo: Pożar domu jednorodzinnego. Sprawę bada prokuratura

Grabowska podkreśla jednocześnie, że w dalszym ciągu aktywny jest telefon komórkowy głównego lokatora posesji. W związku z tym śledczy biorą pod uwagę dwie wersje możliwych wydarzeń. Pierwsza jest taka, że główny lokator żyje, a zmarłym mężczyzną jest ktoś inny. Druga wersja zakłada, że zmarłym jest główny lokator posesji.

dy3cvhr

Obchody na Westerplatte. Wiceszef MON: Władze Gdańska są wyjątkowo upolitycznione

Prokuratura bada również wątek butli gazowych. Dwie wybuchły podczas pożaru, a jedna jest cała zabezpieczona przez strażaków. Prokurator nie wyklucza, że na terenie posesji mógł być pędzony bimber. W dalszym ciągu trwają przeszukiwania pogorzeliska.

Przypomnijmy, że do pożaru domu jednorodzinnego doszło w piątek 14 sierpnia przed godz. 20 w Pomiłowie w województwie zachodniopomorskim. Zawalił się dach oraz strop nad parterem.

Źródło: "Dziennik Bałtycki"

dy3cvhr

Podziel się opinią

Share
dy3cvhr
dy3cvhr
Więcej tematów