Trwa ładowanie...

Zachęcał 14-latkę, by wsiadła do jego auta. Od pasa w dół był nagi

Kujawsko-pomorska policja zatrzymała 41-latka, który nagabywał nastolatkę, by wsiadła do jego auta. Dziewczynka była przerażona. Mężczyzna, który proponował jej przejażdżkę był półnagi.

Share
Zachęcał 14-latkę, by wsiadła do jego auta. Od pasa w dół był nagi
Źródło: flickr.com, fot: houstondwiPhotos mp
d4jnhuk

Ta historia rozegrała się w poniedziałek, na drodze w pobliżu miejscowości Kikół w woj. kujawsko-pomorskim. 14-letnia dziewczynka wracała ze szkoły do domu, gdy zatrzymał się obok niej ciemny samochód. Prowadzący go mężczyzna poprosił nastolatkę o wskazanie mu drogi do pobliskiej miejscowości - informuje rmf24.pl.

Gdy dziewczynka udzieliła pomocy mężczyźnie, ten otworzył drzwi auta i zapytał, czy nie chciałaby wsiąść. Wówczas nastolatka zauważyła, że mężczyzna jest nagi od pasa w dół.

Zobacz także:* Zatrzymanie podejrzanego o gwałt na 8-latce*

- Przestraszona nastolatka o wszystkim opowiedziała siostrze, która powiadomiła szkolnego pedagoga. Informacja ze szkoły trafiła do policjantów, którzy dostali opis podejrzanego samochodu - opowiedziała reporterowi rmf24.pl podinspektor Monika Chlebicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Policjantom udało się już zatrzymać podejrzanego mężczyznę. 41-latek jest mieszkańcem woj. małopolskiego. Usłyszał już zarzut prezentowania treści pornograficznych nieletniej. Trafił do policyjnego aresztu.

Źródło: rmf24.pl

d4jnhuk

Podziel się opinią

Share
d4jnhuk
d4jnhuk
Więcej tematów