ycipk-2kw5ij

Zabrze: ginekolog z zarzutami molestowania i gwałcenie pacjentek. Już 19 ofiar

Liczba ofiar 50-letniego ginekologa Monzera M. z Zabrza rośnie. Zgłosiło się już 19 kobiet, które twierdzą, że mężczyzna wykorzystał je seksualnie. Co więcej, okazało się, że lekarz miał atakować swoje pacjentki nie tylko w prywatnym gabinecie w Zabrzu, ale także w Gliwicach i Knurowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja zatrzymała Monzera M. w połowie sierpnia
Policja zatrzymała Monzera M. w połowie sierpnia (KMP w Zabrzu)
ycipk-2kw5ij

Wszystkie pokrzywdzone kobiety zostały już przesłuchane przez sąd w obecności biegłego psychologa - informuje rmf24.pl. Śledczy ustalili, że lekarz dopuszczał się różnych przestępstw seksualnych wobec swoich pacjentek, część z nich zgwałcił.

Policjanci z Zabrza zajęli się sprawą wykorzystywania pacjentek przez Monzera M. po tym, jak jedna z kobiet zdecydowała się zeznawać. Okazało się, że nie tylko ona padła jego ofiarą. Wkrótce zgłosiły się kolejne cztery kobiety, które ginekolog miał wykorzystać seksualnie.

Ginekolog został zatrzymany w połowie sierpnia. Początkowo Monzer M. był jedynie objęty dozorem policyjnym. Jednak, kiedy do śledczych zaczęły się zgłaszać kolejne ofiary mężczyzny, prokuratura wystąpiła do sądu o areszt tymczasowy. Sąd przychylił się do tego wniosku.

ycipk-2kw5ij

50-letni ginekolog nie przyznaje się do winy.

Na poczet przyszłych kar i zadośćuczynienia dla pokrzywdzonych zabezpieczono 2 samochody i gotówkę. Łączna wartość zabezpieczonego mienia wynosi 90 tys. zł. Mężczyźnie grozi 12 lat więzienia.

Źródło: rmf24.pl

ycipk-2kw5ij

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2kw5ij

ycipk-2kw5ij
ycipk-2kw5ij