Trwa ładowanie...
d33uux1

Zabójstwo w Toruniu. Po wszystkim zawinęli ciało w dywan i zostawili na strychu

Swojej ofierze obcięli palce, a później zawinęli ciało w dywan i zostawili na strychu kamienic, w której poza zamordowaną kobietą nikt nie mieszkał. Napastnicy prawdopodobnie chcieli wyciągnąć z niej informację, gdzie schowała pieniądze.
Share
Sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla dwóch podejrzanych
Sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla dwóch podejrzanychŹródło: Agencja Gazeta, Fot: Grzegorz Skowronek
d33uux1

W niedzielę na pobliską stację benzynową przychodzi 32-letni mężczyzna mówiąc, że w jednym z domów przy ul. Czarlińskiego w Toruniu mogło dojść do tragedii. Jak podaje se.pl, w budynku prawie nikt nie mieszkał. Funkcjonariusze przeszukali dom i na strychu znaleźli zwłoki kobiety zawinięte w dywan. Na ciele miała kilkadziesiąt ran kłutych oraz obcięte pięć palców.

Jak poinformowała policja, po czterech godzinach zatrzymano podejrzanych mężczyzn i kobietę. Jeden z mężczyzn był wcześniej karany za włamanie, kradzież, podrobianie dokumentów oraz wyłudzenie. Drugi na swoim koncie miał też kradzieże i wyłudzenie, a ponad to pobicie i groźby karalne. Obaj nie mieli stałego adresu zamieszkania.

Sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla dwóch podejrzanych 31-latków i policyjnym dozorze dla zamieszanej w sprawę 41-latki. Mężczyznom może grozić nawet dożywocie. Kobiecie za utrudnianie postępowania grozi do 5 lat więzienia.

d33uux1

Zobacz też: Po 19 latach policjanci zatrzymali podejrzewanego o makabryczne zabójstwo. Studentka została brutalnie zamordowana, a po śmierci jej ciało obdarte ze skóry

Według se.pl, motywem zbrodni mogły być pieniądze. Budynek od lat nie był remontowany, bo w tym miejscu kiedyś miała zostać wybudowana nowa ulica. Jak sugeruje portal, zamordowana kobieta mogła liczyć na odszkodowanie za utratę mieszkania. A zabójcy prawdopodobnie chcieli dowiedzieć się, gdzie ich ofiara schowała pieniądze. Jednak to tylko domysły, bo śledczy dla dobra postepowania nie potwierdzają, że to był motyw.

d33uux1

Podziel się opinią

Share
d33uux1
d33uux1
Więcej tematów