Trwa ładowanie...
d1ehs0w

Zabójstwo Pawła Adamowicza. Nowe informacje w sprawie Stefana W.

Stefan W., który śmiertelnie dźgnął nożem prezydenta Pawła Adamowicza przeszedł badanie sądowo-psychiatryczne - poinformowała prokuratura. Śledczy chcą ocenić zdrowie psychiczne mężczyzny i dowiedzieć się, czy w momencie zabójstwa był poczytalny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Badanie zostało przeprowadzone zgodnie z planem - 30 stycznia
Badanie zostało przeprowadzone zgodnie z planem - 30 stycznia (East News)
d1ehs0w

Przeprowadzono jednorazowe badanie sądowo-psychiatryczne Stefanowi W. Jeśli wyniki będą niewystarczające, biegli mogą zwrócić się do prokuratury o przeprowadzenie obserwacji psychiatrycznej. Decyzję podejmuje sąd, a zwykle obserwacja taka trwa kilka tygodni i można ją przeprowadzić dopiero po uprawomocnieniu się decyzji sądu.

Jak podaje Polsat News, o tym, że Stefan W., jest już po badaniu, poinformował prokurator Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, która prowadzi śledztwo ws. zabójstwa. Do przeprowadzenia badania powołano dwóch biegłych psychiatrów. Mają oni ocenić aktualny stan zdrowia psychicznego Stefana W. oraz zbadać, czy był poczytalny w momencie zabójstwa.

Przypomnijmy, że badania krwi Stefana W. wykazały, że nie był wtedy pod wpływem alkoholu ani środków odurzających.

d1ehs0w

Tragiczny Finał WOŚP

O godz. 19:55 27-letni mieszkaniec Gdańska wszedł na scenę przed światełkiem do nieba WOŚP. Dźgnął Adamowicza nożem, zadał mu cztery ciosy.

27-latek przez mikrofon krzyczał: - Halo! Halo! Nazywam się Stefan, siedziałem niewinny w więzieniu, siedziałem niewinny w więzieniu. Platforma Obywatelska mnie torturowała, dlatego właśnie zginął Adamowicz. Jest nagranie.

Źródło: Polsat News

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1ehs0w

Podziel się opinią

Share

d1ehs0w

d1ehs0w
Więcej tematów