Trwa ładowanie...
d1gnzyl
d1gnzyl
Polska The TimesPolska Gazeta Wrocławska
internet

Z tragedii zrobili sobie komedię - a chłopak nie żyje...

Mimo że policja ściągnęła z sieci film "Zwierzenia szesnastolatki", który mógł stać się powodem samobójczej śmierci 21-latka ze Strzegomia, to wciąż w internecie można go zobaczyć. Zmienił się tylko tytuł. Co gorsze, pojawiły się parodie filmu.
Share
d1gnzyl

Młodzi autorzy postanowili z nieszczęścia młodego człowieka zrobić komedię. Przebrani za gimnazjalistki opowiadają o swoich przygodach seksualnych.

We wtorek na portalu YouTube znalazł się również film, który zdaniem autora ujawnia prawdziwą przyczynę samobójstwa (film można obejrzeć nawww.gazetawroclawska.pl). Młody mężczyzna, przedstawiający się jako bliski znajomy ofiary, mówi o tym, że chłopak odebrał sobie życie, bo bał się, że zostanie oskarżony o pedofilię. Dziewczyna uczyła się wtedy w gimnazjum i nie skończyła 15 lat.

- Gdyby on żył, dziś ten sam prokurator, który bada sprawę jego samobójczej śmierci, stawiałby mu zarzut współżycia z małoletnią i wnioskował o trzymiesięczny areszt. A zanim biegli i psychologowie doszliby do tego, że być może ta dziewczyna fantazjuje, chłopak zostałby napiętnowany. Nie mówiłoby się o nim w Strzegomiu inaczej jak pedofil - twierdzi autor filmu.

d1gnzyl

Przyznaje, że to m.in. on wrzucił film na portal YouTube. Tłumaczy, że zrobił to po to, by 14- i 15-latki zastanowiły się nad tym, co robią. - Niech ta śmierć nie pójdzie na marne - apeluje bloger.

Podobne głosy można usłyszeć w Strzegomiu, gdzie pojawiły się plotki, że zmarły otrzymał esemesa, w którym grożono mu zgłoszeniem sprawy na policję.

O filmie dyskutują również nauczyciele. Dyrekcja gimnazjum w Strzegomiu chce, by po feriach młodzież spotkała się z terapeutami i psychologami.

Przeczytaj więcej na stronie "Polska Gazeta Wrocławska"

d1gnzyl

Podziel się opinią

Share
d1gnzyl
d1gnzyl
Więcej tematów