Trwa ładowanie...

Z Kancelarii Premiera odchodzą współpracownicy Beaty Szydło

Najpierw z rządowych stron zniknął Paweł Rybicki, dyrektor sekretariatu byłej wicepremier Beaty Szydło, a obecnie europosłanki. Potem z listy doradców i asystentów politycznych zniknęło kolejnych dwóch współpracowników polityczki. Czyżby Beata Szydło zabierała ich do Brukseli?

Share
Z Kancelarii Premiera odchodzą współpracownicy Beaty Szydło
Źródło: PAP, Fot: Paweł Supernak
dgcc3gg

O odejściu bliskich współpracowników Beaty Szydło z Kancelarii Premiera poinformował portal 300polityka.pl.

Nazwisko Pawła Rybickiego zniknęło z rządowych stron już w poniedziałek. Jak dowiedział się portal, Rybicki ma już nowe plany zawodowe. Dyrektorem sekretariatu byłej wicepremier Rybicki został w kwietniu 2018 r. W Kancelarii Premiera pracuje od 2015 r. Wcześniej był dziennikarzem w "Gazecie Polskiej Codziennie” i Wirtualnej Polsce.

dgcc3gg

Z listy doradców i asystentów politycznych zniknęli też inni współpracownicy byłej wicepremier: Jarosław Rybak i Michał Nowak.

Jarosław Rybak był w 2007 r. rzecznikiem prasowym MON, a od 2009 r. Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Za czasów rządów PiS pracował z Centrum Informacyjnym Rządu, gdzie przez rok był dyrektorem. Wcześniej był dziennikarzem, pracował m.in. w Super Expressie". Z kolei Michał Nowak ma w swojej karierze epizod zawodowy w biurze poselskim Stanisława Ożoga i Polskim Związku Motorowym.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dgcc3gg

Podziel się opinią

Share
dgcc3gg
dgcc3gg
Więcej tematów