Wypadki i utrudnienia w województwie wielkopolskim. Na S5 zderzyło się 5 samochodów

Z powodu kolizji i wypadków w Wielkopolsce kierowców wyruszających na długi weekend czekają duże utrudnienia m.in. na A2, gdzie doszło do kolizji kilku samochodów. Utrudnienia są także m.in. na DK92 w Tarnowie Podgórnym i na S5 między Czerniejewem a Gnieznem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wyjazd na długi weekend nie będzie bezproblemowy
Wyjazd na długi weekend nie będzie bezproblemowy (WP.PL, Fot: Paweł Kozioł)

Do kolizji kilku pojazdów osobowych doszło na 155 km A2 w kierunku Warszawy; na węźle Poznań Zachód. Przejazd odbywa się jednym pasem ruchu, ale ze względu na wzmożony ruch na A2 tworzą się duże korki.

Bałtycki chłód

Jak poinformował rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak, do wypadku doszło także na drodze S5 między Czerniejewem a Gnieznem, gdzie zderzyło się 5 pojazdów osobowych. W tym miejscu ruch odbywa się jednym pasem.

W Tarnowie Podgórnym na DK92 zderzyły się cztery auta; dwie osoby zostały przewiezione do szpitala na badania. Tu droga także przejezdna tylko jednym pasem.

Powypadkowe utrudnienia w ruchu są także m.in. na trasie z Poznania do Biedruska, oraz na DK11 przed miejscowością Opatów.

Policja apeluje do kierowców o ostrożność. W związku z przypadającym w tych dniach długim weekendem, od piątku do wtorku będzie trwać policyjna akcja „Bezpieczny weekend”.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.