Trwa ładowanie...
d1eaf6s
Wypadek w Ujściu: ciężarówka ze złomem przewróciła się na chodnik

Wypadek w Ujściu: ciężarówka ze złomem przewróciła się na chodnik

Piesi, którzy szli chodnikiem przy ulicy Pilskiej w Ujściu mogą mówić o prawdziwym szczęściu. Tuż przy nich przewróciła się ciężarówka przewożąca złom. Ani pieszym, ani kierowcy nic się nie stało.
Share
d1eaf6s

Około godziny 11 przy przejściu dla pieszych w centrum Ujścia zgromadziła się grupka ok. 10 osób. Czekali aż przejedzie obok nich ciężarówka, która właśnie skręciła w ul. Pilską. To, co się potem stało, przypomina koszmarny sen. Kabina ciężarówki nagle zaczyna przechylać się w prawo, a za nią naczepa wypełniona złomem. Przerażeni przechodnie zaczynają uciekać. Ciężarówka kładzie się na chodniku. Z przyczepy wysypuje się złom.

d1eaf6s

Tę niewiarygodną scenę uwiecznił na filmie wideo mieszkaniec Piły Wojciech Wrzeszcz. Opublikowała je na swojej stronie internetowej telewizja asta24.pl.

- Oglądaliśmy to nagranie kilka razy, za każdym razem czułam ciarki na plecach. To cud, że nie doszło do tragedii. To aż niewiarygodne, że nikomu nic się nie stało - opowiada WP oficer prasowa pilskiej policji podkom. Żaneta Kowalska.

60-letni kierowca ciężarówki był trzeźwy, miał wszelkie wymagane dokumenty. Dlaczego prowadzona przez niego ciężarówka położyła się na chodniku?

- Policjanci ustalili, że przewożony ładunek był źle zabezpieczony. Przesunął się podczas wykonywanego manewru - informuje WP podkom. Kowalska. - Kierowca dostał mandat - dodała.

d1eaf6s

Podziel się opinią

Share
d1eaf6s
d1eaf6s
Więcej tematów