Trwa ładowanie...
d115m68

Wyniki wyborów 2019. Władysław Kosiniak-Kamysz podsumowuje wyniki

Wyniki wyborów 2019. - Bardzo dziękujemy, że wszyscy poszliście do wyborów. Ze wybraliście nasz wspólny komitet Koalicji Polskiej - mówił po ogłoszeniu wyników Władysław Kosiniak-Kamysz. Lider Ludowców zaapelował do budowania "racjonalnego centrum". - Wszyscy Polacy tego potrzebują - dodał.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wyniki wyborów 2019. Wieczór wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Wyniki wyborów 2019. Wieczór wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego (PAP, Fot: PAP/Wojciech Olkuśnik)
d115m68

- Jeśli ten wynik się powtórzy, to jest to wielki mandat zaufania od naszych Rodaków dla racjonalnego centrum - dla "Koalicji Polskiej". Dla Polski braterskiej - mówił prezes PSL.

- Już dziś zapraszam wszystkich ludzi dobrej woli do budowania racjonalnego centrum. Ono jest potrzebne. To jest wielki sukces, to jest nasz wspólny sukces - stwierdził Władysław Kosiniak-Kamysz.

d115m68

- Ten sukces to nie tylko jedno imię, to nawet nie 3 imiona: Paweł, Ela, Marek. To jest wspólnota ludzi dobrej woli. Tu jesteśmy wspólnie razem. I taka musi być Polska - zapowiedział lider Ludowców.

Po szefie PSL przemawiał Paweł Kukiz. - Proszę pozwolić, że z radością poczekam do jutra. Dziś jednak chciałbym podziękować za zaufanie wszystkim wojownikom, świadomym wyborcom, którzy wiedzą o co walczymy - stwierdził muzyk.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d115m68

Podziel się opinią

Share

d115m68

d115m68
Więcej tematów