Trwa ładowanie...
duwk911

Wyniki matury 2020. Kiedy ogłoszenie wyników? Jak je sprawdzić?

Matura 2020 odbywała się znacznie później niż zwykle, a to wszystko przez pandemię koronawirusa. Egzaminy maturalne absolwenci liceów i techników zaczynali w czerwcu, a skończyli w lipcu. Kiedy wyniki matury 2020? Jak można sprawdzić wyniki?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Matura 2020. Wyniki egzaminu maturalnego
Matura 2020. Wyniki egzaminu maturalnego (Pixabay)
duwk911

Matura 2020. Absolwenci szkół średnich czekają na wyniki egzaminów maturalnych

Aby zdać maturę, należy mieć minimum 30 proc. punktów z każdego z obowiązkowych przedmiotów (język polski, język obcy, matematyka). Uczeń musiał też podejść do jednego z przedmiotów na poziomie rozszerzonym, ale liczba punktów nie jest brana pod uwagę, jeśli chodzi o zaliczenie matury.

Kiedy wyniki matury 2020?

Osoby, które pisały egzaminy maturalne, z niecierpliwością czekają na wyniki matur. Kiedy te zostaną udostępnione? Jak się okazuje, już niedługo. Wyniki matury 2020 będą dostępne już we wtorek 11 sierpnia. Będzie można je sprawdzić w godzinach 8:00-10:00.

duwk911

Jak sprawdzić wyniki matur? Jak się zalogować na OKE?

Wyniki matury 2020 można sprawdzić na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w zakładce "Uczeń". Aby się zalogować, potrzebny jest login i hasło, które uczeń otrzymał w szkole. Dodatkowo przy logowaniu należy podać również numer pesel.

Koronawirus na weselach. Wirusolog Tomasz Dzieciątkowski: zezwolenie na organizację było błędem

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

duwk911

Podziel się opinią

Share
duwk911
duwk911