Trwa ładowanie...
d32zbm7

Wybory prezydenckie 2020. Małgorzata Kidawa-Błońska na czacie z internautami

Małgorzata Kidawa-Błońska zorganizowała czat na żywo z internautami. Kandydatka PO na wybory prezydenckie 2020 zaczęła odpowiadać na pytania tuż po spotkaniu z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory prezydenckie 2020. Małgorzata Kidawa-Błońska na czacie z internautami
Wybory prezydenckie 2020. Małgorzata Kidawa-Błońska na czacie z internautami (Facebook.com, Fot: Małgorzata Kidawa-Błońska)
d32zbm7

Małgorzata Kidawa-Błońska na początku czatu na żywo rzuciła wyzwanie Borysowi Budce. Nowy szef Platformy Obywatelskiej zadeklarował, że będzie regularnie spotykał się z internautami w takiej formie. - Mam nadzieję, że będziecie państwo woleli moje spotkania - zażartowała kandydatka PO na wybory prezydenckie.

Kidawa-Błońska zaczęła rozmawiać z internautami tuż po spotkaniu z Emmanuelem Macronem. Jak przyznała, dyskutowali o europejskich wartościach i wspólnych projektach. - Bardzo ciekawa i potrzebna rozmowa, za które panu prezydentowi dziękuję - powiedziała.

Wybory prezydenckie 2020. Małgorzata Kidawa-Błońska na czacie z internautami

Wygrane wybory prezydenckie będą oznaczały początek nowej tradycji - zapowiedziała była marszałek Sejmu. Zapytana o to, jaki kraj odwiedzi jako pierwszy, odpowiedziała, że będzie chciała, by to przywódcy głównych krajów europejskich przyjeżdżali do Polski. - Żeby zobaczyli, jak fajnym jesteśmy krajem. Że warto z nami rozmawiać - powiedziała.

Jeden z internautów zadał pytanie o to, czy Kidawa-Błońska wyobraża sobie przyjacielskie relacje z Rosjanami? Polityk odpowiedziała, że to trudna sprawa, ale nie niemożliwa. - Z Rosjanami możemy się przyjaźnić. Czytamy podobne książki, mamy wspólnotę kulturową - powiedziała kandydatka PO na wybory prezydenckie.

d32zbm7

Czytaj też: Małgorzata Kidawa-Błońska twierdzi, że nie zaliczyła wpadki. Obwinia rząd za relacje z Francją
Wybory prezydenckie 2020. Bardzo trudna II tura Dudy. Badanie

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d32zbm7

Podziel się opinią

Share
d32zbm7
d32zbm7
Więcej tematów