Trwa ładowanie...
d28vsbj
d28vsbj
Wybory prezydenckie 2020.  Andrzej Duda: "Moi kochani, przecież wszyscy śpiewamy: jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy"

Wybory prezydenckie 2020. Andrzej Duda: "Moi kochani, przecież wszyscy śpiewamy: jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy"

Andrzej Dudana konwencji PiS w Warszawie oficjalnie zainaugurował kampanię prezydencką. W swoim przemówieniu mówił między innymi o sporach i podziałach, które "przenoszą się do domów, rodzin, przejawiają się przy rodzinnych spotkaniach, imieninach, urodzinach, czasem wigilijnych stołach". - Spór polityczny jest naturalną kwestią, jest zawsze, to natura demokracji. Gdyby nie było sporu, to nie można byłoby mówić o demokracji. Po co byłyby wybory, gdyby nie było żadnych sporów. Ludzie mają różne koncepcje, ale moi kochani, przecież wszyscy stajemy i śpiewamy: jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy. My, nie ja. My - podkreślał prezydent. Dodał, że to normalne, że "nie wszyscy z wszystkiego są zadowoleni". Jako przykład podał byłych pracowników służb i ich rodziny, którym obniżono świadczenia. Sala nagrodziła go brawami i skandowała "dziękujemy". - Im się zwyczajnie i sprawiedliwie nie należały te tysiące złotych, które otrzymywali za służbę obcemu mocarstwu, jakim była Moskwa, za służbę tamtej władzy i tamtemu ustrojowi - tłumaczył kandydat PiS na prezydenta.

Jest jeszcze jedna rzecz Bardzo waRozwiń

Transkrypcja:

Jest jeszcze jedna rzecz Bardzo was Jest jeszcze jedna rzecz o której ludzie mówią mi bardzo Że w Polsce jest wiele podział Że są spory czasami za Że Te spory przenoszą się do domu w te spory przenoszą się do rodzin te spory przejawiają się przy Spotkaniach imieninach Urodziny Czasem wigilijnych Proszę was Jest konieczne to abyśmy starali się Prowadzić politykę w sposób taki by każdy czuł się w tej polityce Spór polityczny jest naturalne Spór polityczny To jest natura demokracji gdyby nie było sporu to nie można byłoby mówić o demokracji Po to byłyby wybory gdyby nie było żadnych sporów ludzie mają różne Ale moi kochani Wszyscy Wstajemy i śpiewamy Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy Nie ja Wszyscy to śpiew I proszę was Żebyście Nawet wtedy kiedy są największe Bo czasem emocje są w polityce wiadomo jak Czasem są trudne chwile Sam też tego doświadczam nie wszyscy są zadowoleni Nie wszyscy ze wszystkiego są zadowoleni Niektórym Słusznie obniżono choćby świadczenia Emerytalny Bo im się proszę państwa zwyczajnie i sprawiedliwie nie należały Te 1000 zł które otrzymywali za służbę obce mocarstwo Jakim była nocka za służbę tamtej władzy i tamto Krajowi i bardzo często za prześladowanie Polak Bo był to skandal że oni mieli takie świadczenia podczas gdy zwykły człowiek który całe życie ciężko przepracował Bardzo często walczył o wolną Polskę miał bardzo skromne świadczenia zwyczajnie im się to nie należało I dostali takie jakie są średnie średnie zwykłe
d28vsbj
d28vsbj
Więcej tematów