Trwa ładowanie...
d3bx1lh

Wybory parlamentarne 2019. Nowy spot PiS. Jarosław Kaczyński twarzą nowego etapu kampanii

W nowym spocie wyborczym, który Wirtualna Polska publikuje jako pierwsza, Prawo i Sprawiedliwość stawia na przekaz o "wiarygodności". Partia rządząca podsumowuje najważniejsze programy społeczne - i nie tylko - które udało jej się zrealizować przez ostatnie 4 lata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory. Prezes PiS Jarosław Kaczyński w najnowszym spocie kampanijnym.
Wybory. Prezes PiS Jarosław Kaczyński w najnowszym spocie kampanijnym. (pis, Fot: PiS/WP)
d3bx1lh

Kampanijny spot, który został stworzony pod okiem sztabowców PiS, ma nazwę "Dobry czas dla Polski". To hasło wyborcze PiS w tej kampanii. Spot można obejrzeć poniżej - wkrótce ma być on mocno eksponowany w Internecie, głównie mediach społecznościowych.

W trwającym minutę klipie, można zobaczyć obrazki ze spotkań liderów Zjednoczonej Prawicy "w terenie". Na głównym planie są Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki.

Jarosław Kaczyński pis
Jarosław Kaczyński

Wybory parlamentarne 2019. "To dopiero połowa drogi"

d3bx1lh

PiS na starcie realnej kampanii przed wyborami 13 października chwali się swoimi dokonaniami: "najwyższym wzrostem gospodarczym przy najniższym bezrobociu od 26 lat", "stabilnym budżetem", "walką z mafiami VAT-owskimi", programami - Rodzina 500+, 13. emeryturą czy wyprawką szkolną.

PiS pis
PiS

PiS podkreśla, że zgodnie z obietnicą obniżyło wiek emerytalny i podniosło płacę minimalną. Mówi również o ułatwieniach dla młodych i przedsiębiorców. A także o "odtwarzaniu połączeń autobusowych" czy "budowaniu dróg lokalnych". W spocie jest też o wsparciu dla rolników.

"Choć to dopiero połowa drogi, wiele udało się już zmienić" - mówi na końcu spotu lektor.

d3bx1lh

CZYTAJ TEŻ: Koalicja Obywatelska pokazuje nowy spot. "POrozmawiajmy"

Wybory parlamentarne 2019. Nowy etap w kampanii

W rozmowie z nami sztabowcy PiS podkreślają, że partii zależało na pozytywnym przekazie w spocie. - "Dobry czas dla Polski" ma być mocnym rozpoczęciem najbliższych dni, które obfitować będą w kampanijne wydarzenia - zapowiada w rozmowie z WP jeden ze sztabowców.

Jak dodaje: - Przyspieszamy. Po dobrym i wyprzedzającym przeciwników starcie kampanii, będziemy teraz jeszcze bardziej intensyfikować działania.

d3bx1lh

Jak słyszymy, w tym tygodniu PiS chce zrealizować kilka eventów kampanijnych, podkreślających - jak mówią sztabowcy - dobre rządy ostatnich 4 lat. - To będzie bardzo dynamiczny tydzień - zapowiadają w rozmowie z nami.

Tydzień ma zwieńczyć duża i efektowna konwencja programowa PiS w Lublinie.

Objazd prezesa

W tym tygodniu prezes PiS Jarosław Kaczyński będzie kontynuował kampanijny objazd po kraju, odwiedzi woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie oraz lubelskie. Łącznie będzie uczestniczył w pięciu konwencjach - czterech okręgowych i programowej.

d3bx1lh

Lider PiS w środę odwiedzi Olsztyn oraz Elbląg (warmińsko-mazurskie), gdzie weźmie udział w konwencjach okręgowych. Kolejne konwencje z jego udziałem odbędą się w czwartek. Najpierw prezes odwiedzi Siedlce (mazowieckie), a następnie Białystok (podlaskie).

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3bx1lh

Podziel się opinią

Share

d3bx1lh

d3bx1lh
Więcej tematów