Trwa ładowanie...
d1mslfr

Wybory parlamentarne 2019. Katarzyna Lubnauer o Klaudii Jachirze: nie powinna znaleźć się na listach KO

- To, co robi pani Klaudia Jachira całkowicie nie jest w mojej estetyce - przyznała Katarzyna Lubnauer. Posłanka skomentowała burzę wokół kandydatki KO w wyborach parlamentarnych 2019.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory parlamentarne 2019. Klaudia Jachira wywołała burzę
Wybory parlamentarne 2019. Klaudia Jachira wywołała burzę (East News)
d1mslfr

W poniedziałek zatrzymano funkcjonariusza Straży Marszałkowskiej z 19-letnim stażem, który groził Katarzynie Lubnauer. Mężczyzna napisał do TVN-u dwie wiadomości. W jednej z nich podkreślił, że "trzeba zabić Lubnauer jak Adamowicza"

Posłanka była o to pytana na antenie RMF FM. - Spotkał się ze mną komendant Straży Marszałkowskiej i jego zastępca, żeby wyrazić ubolewanie z powodu pogróżek, które otrzymałam od jednego z funkcjonariuszy Straży Marszałkowskiej - opowiadała Katarzyna Lubnauer podkreślając, że groźby funkcjonariusza SM powinny być ostrzeżeniem.

Podczas rozmowy pojawiła się kwestia profilu "Soku z Buraka", który został założony przez Mariusza Kozaka-Zagozdę zatrudnionego w Platformie Obywatelskiej, a od kwietnia tego roku także w warszawskim ratuszu. Prowadzący RMF FM wskazał na to, że Katarzyna Lubnauer śledzi profil oczerniający polityków partii rządzącej w mediach społecznościowych.

d1mslfr

Zobacz także: Restauracja zakazała wstępu dzieciom. Rozpętała się burza

- Śledzę "Sok z Buraka", ale śledzę też telewizję publiczną - odparła posłanka, podkreślając wielokrotnie, że odcina się od tego, co pojawia się na tej stronie.

d1mslfr

Co dalej z Klaudią Jachirą? Mocne słowa pod adresem kandydatki KO

Nie milknie również burza wokół Klaudii Jachiry. Kandydatka KO w wyborach parlamentarnych 2019 pozowała w ostatnich dniach do zdjęć na tle pomnika Polskiego Państwa Podziemnego i Armii Krajowej. Kandydatka Koalicji Obywatelskiej zamiast widniejącego na monumencie napisu "Bóg Honor Ojczyzna" prezentowała baner z hasłem: "Bób, Hummus, Włoszczyzna".

- To, co robi pani Klaudia Jachira całkowicie nie jest w mojej estetyce - przyznała Katarzyna Lubnauer. - Nie powinna znaleźć się na listach KO - dodała posłanka. Podkreśliła również, że jedynym wyjściem na zmianę listy jest rezygnacja kandydata ze startu w wyborach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: RMF FM

d1mslfr

Podziel się opinią

Share

d1mslfr

d1mslfr
Więcej tematów