Trwa ładowanie...

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019. Krystyna Janda w spocie wyborczym

- Na pewno go popieram. Ja, Krystyna popieram Jarosława. Jarosława Wałęsę, oczywiście. A jest jakiś inny Jarosław? - pyta Krystyna Janda. Aktorka przed majowymi wyborami do Parlamentu Europejskiego wsparła kandydata Koalicji Europejskiej.

Share
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019. Krystyna Janda w spocie wyborczym
Źródło: Facebook.com
d23zmf8

Cały spot utrzymany jest w humorystycznej konwencji. - Jarosław? Ma silny charakter. Dąży do swego. Podziwiam go za to. Na pewno wielu go podziwia. (…) Walczy w słusznej sprawie, nawet gdy jest niepopularna. Nie poddaje się – wylicza w wyborczym spocie Krystyna Janda.

Jarosław Wałęsa w tegorocznych eurowyborach walczy o reelekcję. Syn lidera Solidarności będzie startował z 10. miejsca na pomorskiej liście Koalicji Europejskiej. Czołówkę w tamtym regionie otwiera Janusz Lewandowski (były unijny komisarz) oraz Magdalena Adamowicz (żona zamordowanego prezydenta Gdańska).

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019

Zgodnie z decyzją prezydenta, Polacy pójdą do urn 26 maja. W głosowaniu zostanie wyłonionych 52 europosłów. Na terenie całej Unii Europejskiej wybory będą się odbywać pomiędzy 23 a 26 maja. W nowej kadencji zasiądzie łącznie 705 eurodeputowanych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Władysław Teofil Bartoszewski nawiązuje do słów jego ojca: mamy obecnie całą armię „dyplomatołków”

d23zmf8

Podziel się opinią

Share
d23zmf8
d23zmf8
Więcej tematów