Trwa ładowanie...
d2e8x2j

Wybory 2020. "Sztab Andrzeja Dudy odmówił uczestnictwa". Niezależnej debaty nie będzie

TVN oraz TVN24, Onet i WP zaprosiły Andrzeja Dudę i Rafała Trzaskowskiego do debaty przed wyborami prezydenckimi 2020. Swój udział potwierdził jedynie kandydat KO. Sztab głowy państwa odmówił uczestnictwa w rozmowach i poinformował, że ich kandydat nie weźmie udziału w debacie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory prezydenckie 2020. Debata TVN, TVN24, Onet oraz WP. Duda rezygnuje
Wybory prezydenckie 2020. Debata TVN, TVN24, Onet oraz WP. Duda rezygnuje (East News)
d2e8x2j

TVN, TVN24, Onet oraz WP zaprosiły sztaby kandydatów na prezydenta do wspólnej debaty. Wierzyliśmy, że taka niezależna, transmitowana w mediach tradycyjnych i internetowych debata ułatwi milionom naszych widzów i użytkowników podjęcie świadomej i odpowiedzialnej decyzji w drugiej turze wyborów prezydenckich.

Zrobiliśmy wszystko, aby planowana debata była jak najbardziej demokratyczna, transparentna, niefaworyzująca żadnego z kandydatów, a jednocześnie po raz pierwszy zorganizowana w sposób, który umożliwiał obejrzenie jej zarówno w telewizji, jak i w internecie przez praktycznie każdego mieszkańca Polski i każdego wyborcę wśród Polonii.

Zaproszenie na debatę było jednocześnie zaproszeniem sztabów do dyskusji na temat wszystkich jej szczegółów i zasad. Niestety sztab Andrzeja Dudy odmówił uczestnictwa w tych rozmowach i ostatecznie poinformował nas, że ich kandydat nie weźmie udziału w debacie. Tym samym z przykrością informujemy, że jutrzejsza debata nie może się odbyć.

d2e8x2j

- Michał Samul, redaktor naczelny TVN24
- Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onet
- Piotr Mieśnik, redaktor naczelny WP

Zobacz także: Wybory prezydenckie 2020. Adam Bielan o debacie WP: nie przystajemy na dyktat medialny

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2e8x2j

Podziel się opinią

Share
d2e8x2j
d2e8x2j
Więcej tematów