Trwa ładowanie...
d42uz19

Wybory 2020. Stanisław Żółtek: Serce podpowiada mi, że nie mogę głosować w ogóle

Stanisław Żółtek w rozmowie z mediami powiedział, że mimo iż rozum mówi mu, żeby głosować przeciwko Dudzie, to serce podpowiada, że nie może głosować w ogóle. Polityk dodał, że to nie Duda kandyduje w wyborach, ale cała partia PiS na czele z Kaczyńskim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory 2020. Stanisław Żółtek: Serce podpowiada mi, że nie mogę głosować w ogóle
Wybory 2020. Stanisław Żółtek: Serce podpowiada mi, że nie mogę głosować w ogóle (PAP)
d42uz19

Stanisław Żółtek w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim" zaznaczył, że jego zdaniem Andrzej Duda nie kandyduje w wyborach prezydenckich, więc nie może oddać na niego głosu. Kandyduje za to cała partia PiS na czele z Jarosławem Kaczyńskim.

- Cała władza wykonawcza kandyduje i partia. A władza, mam na myśli rząd i partię PiS, nie może mieć takiego wpływu na prezydenta - dodał. Żółtek podkreślił, że mimo iż lubi i szanuje ubiegającego się o reelekcję prezydenta, to rozum podpowiada, żeby glosować przeciwko niemu. Z kolei serce mówi, żeby nie głosować w ogóle.

- Gdybym musiał zagłosować, tobym zagłosował na Trzaskowskiego - dodał.

d42uz19

Zobacz też: Wybory 2020. Borys Budka: sprawę wypadku w Oświęcimiu należy przypominać

Stanisław Żółtek o szczepieniach: "Jestem przeciwnikiem narzucania ich jako obowiązku"

Stanisław Żółtek przekazał ponadto, że jest przeciwnikiem obowiązku wszelkich szczepień i inne podejście do tematu uważa "za bandytyzm". - Nie jestem przeciwnikiem szczepień. Jestem przeciwnikiem narzucania ich jako obowiązku - podkreślił.

d42uz19

Zdaniem polityka właśnie to odróżnia go od antyszczepionkowców. - Prezydent Duda powiedział, że on się nie szczepi, nawet na grypę - wskazał. Mówił, że prezydent wypowiedział się podobnie jak on, ale dodał coś od siebie. Tym samym zachęcił do nieszczepienia.

- Ale gdyby mnie kto przymuszał – że trzeba, że obowiązek, to wie pan co? Prędzej bym zabójstwo popełnił, niż się dał - spuentował.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d42uz19

Podziel się opinią

Share

d42uz19

d42uz19
Więcej tematów