Trwa ładowanie...
d3xrwv1

Wybory 2020. Radosław Fogiel komentuje spot Rafała Trzaskowskiego. Ma zastrzeżenia

Wybory 2020. Trwa bitwa na spoty wyborcze pomiędzy Andrzejem Dudą a Rafałem Trzaskowskim. Kandydat KO wypuścił ostatnio prześmiewcze wideo, w którym krytykuje dokonania prezydenta. Jest odpowiedź wicerzecznika PiS Radosława Fogla, który ma mnóstwo zastrzeżeń do wyborczego nagrania.
Share
Wybory 2020. Radosław Fogiel komentuje spot Rafała Trzaskowskiego
Wybory 2020. Radosław Fogiel komentuje spot Rafała TrzaskowskiegoŹródło: PAP
d3xrwv1

We wtorek pojawił się nowy spot wyborczy kandydata Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego. W niespełna dwuminutowym materiale pokazano rozmowę przedstawicieli firmy z współpracującym z nią od 5 lat "Andrzejem". Wcześniej PiS zaprezentował wideo punktujące niekonsekwentne deklaracje Rafała Trzaskowskiego.

Wybory 2020. Radosław Fogiel krytykuje spot Rafała Trzaskowskiego

Do spotu Trzaskowskiego odniósł się rzecznik PiS Radosław Fogiel na antenie Polskiego Radia 24. Według niego film pokazuje "sposób myślenia opozycji" o polityce. Zwrócił uwagę na to, że miejsce akcji rozgrywa się w ciemnym ponurym pomieszczeniu przypominającym "komitet centralny partii z czasów minionych", a specjalna komisja przedstawiona w spocie "przesłuchuje" kandydata na prezydenta.

- Mam wrażenie graniczące z pewnością, że cały naród wybiera swojego prezydenta, a nie tajemnicze ciała - stwierdził wicerzecznik PiS. Odniósł się również do działań opozycji, która oskarża władzę m.in. o łamanie konstytucji.

d3xrwv1

- To, o czym mówi opozycja, czyli demokracja i konstytucja, to bardzo ważne rzeczy, ale w Polsce nie są one zagrożone. Trzeba o tym pamiętać, idąc na wybory. Zagłosować należy tak, żeby interesy każdego z nas, każdej rodziny były zabezpieczone - mówił Fogiel na antenie Polskiego Radia 24.

Głośny spot Rafała Trzaskowskiego. Jest odpowiedź PiS

Tymczasem PiS opublikował nowy spot wyborczy, w którym narrator zwraca się bezpośrednio do Rafała Trzaskowskiego i sugeruje, że polityk nie zna problemów "zwykłych ludzi". Jako przykład podano odpowiedzi warszawiaków zebrane podczas sondy ulicznej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: Polskie Radio 24

d3xrwv1

Podziel się opinią

Share
d3xrwv1
d3xrwv1
Więcej tematów