Trwa ładowanie...
d1uiqb3

Wybory 2020. Oświadczenie majątkowe Kosiniaka-Kamysza

Wybory 2020. Kandydat na prezydenta, Władysław Kosiniak-Kamysz przekazał mediom swoje oświadczenie majątkowe. – Opowiadamy się za jawnością majątków wszystkich kandydatów na prezydenta – powiedziała "Super Ekspressowi" szefowa sztabu Kosiniaka-Kamysza Magdalena Sobkowiak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory 2020. Kandydat na prezydenta, Władysław Kosiniak-Kamysz przekazał mediom swoje oświadczenie majątkowe.
Wybory 2020. Kandydat na prezydenta, Władysław Kosiniak-Kamysz przekazał mediom swoje oświadczenie majątkowe. (PAP)
d1uiqb3

Kandydat na prezydenta, Władysław Kosiniak-Kamysz, odpowiedział na apel "Super Expressu" i pokazał swój aktualny majątek. Wcześniej oświadczenia majątkowe pokazał Robert Biedroń i Stanisław Żółtek. To odpowiedź na akcję "SE", który chce, aby oświadczenia majątkowe osób, które kandydują na stanowisko prezydenta Polski były jawne.

"Opowiadamy się za jawnością majątków kandydatów na prezydenta"

Jak wynika z oświadczenia majątkowego, szef ludowców ma 10 tys. zł oszczędności i 5 tys. zł w funduszu inwestycyjnym. A także mieszkanie warte 600 tys. zł oraz jedną działkę rolną i budowlaną. Kosiniak-Kamysz jeździ Volkswagenem Passatem, na który zaciągnął kredyt w wysokości 40 tys. zł.

d1uiqb3

– Opowiadamy się za jawnością majątków wszystkich kandydatów na prezydenta – powiedziała "SE" szefowa sztabu Kosiniaka-Kamysza Magdalena Sobkowiak.

Zobacz też: Restauracje i branża hotelarska ogłaszają upadłość

Czytaj też: <a href="https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-raport-z-frontu-dzien-piaty-po-omacku-6492345522456193a">Koronawirus. Raport z frontu, dzień piąty. Po omacku</a>

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1uiqb3

Podziel się opinią

Share
d1uiqb3
d1uiqb3
Więcej tematów