Trwa ładowanie...
d411qdn

Wybory 2020. Kacper Płażyński przekazał OBWE uwagi dotyczące opozycji

- Mówiłem o aktach agresji skierowanych przeciwko sympatykom czy zwolennikom pana prezydenta Andrzeja Dudy - powiedział Kacper Płażyński. Poseł PiS spotkał się z przedstawicielami Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie. Polityk przekazał im swoje uwagi dotyczące przebiegu wyborów prezydenckich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory prezydenckie 2020. Kacper Płażyński spotkał się z członkami misji OBWE
Wybory prezydenckie 2020. Kacper Płażyński spotkał się z członkami misji OBWE (East News)
d411qdn

- Przekazałem swoje refleksje na temat tegorocznych wyborów, w jaki sposób one się odbywają, w jakiej atmosferze. I, niestety, przekazałem również, bo czuję się do tego zobowiązany, co się dzieje tutaj, na naszym pięknym Pomorzu - powiedział podczas sobotniej konferencji Kacper Płażyński.

Polityk spotkał się w piątek z przedstawicielami OBWE - Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie. Zaznaczył, że do rozmowy doszło na życzenie szefa misji. - Mówiłem o aktach agresji skierowanych przeciwko sympatykom czy zwolennikom pana prezydenta Andrzeja Dudy - powiedział Płażyński.

Wybory 2020. Kacper Płażyński opowiedział o "agresji" posłów PO

d411qdn

- Mówiłem o sytuacji, która miała miejsce w Czarnym, o masowym niszczeniu materiałów wyborczych, o agresji, z którą mamy niestety do czynienia również ze strony osób publicznych, nawet posłów Platformy Obywatelskiej, bo nie jestem pewien, czy do tej pory misja specjalna OBWE miała takie informacje, miała takie materiały - wyliczał polityk.

Zobacz też: Szarpanina Sławomira Nitrasa z Sebastianem Kaletą. "Wiceminister próbował przerwać konferencję"

Poseł PiS zaznaczył, że "cieszy się z tego, że ta misja jest również w Polsce, żeby później nie było żadnych wątpliwości co do uczciwości, transparentności wyborów prezydenckich".

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d411qdn

Podziel się opinią

Share

d411qdn

d411qdn
Więcej tematów