Trwa ładowanie...
Andrzej Duda

Wybory 2020. Andrzej Duda z nowym spotem wyborczym. Ma pięć pytań do kontrkandydatów

Wybory 2020 coraz bliżej, sztab Andrzeja Dudy zaprezentował spot prezydenta, którym ubiega się o reelekcję. W filmie pada pięć pytań do jego kontrkandydatów. Chodzi m.in. o 500+, wiek emerytalny czy kwestię homoseksualnych małżeństw.

Share
Wybory 2020. Andrzej Duda z nowym spotem wyborczym. Ma pięć pytań do kontrkandydatów
Źródło: PAP
dk68o5s

Spot wyborczy Andrzeja Dudy został zaprezentowany w środę podczas konferencji prasowej. - Chcemy jasnych odpowiedzi - koniec ze zmienianiem zdania, koniec z mówieniem opłotkami, chcielibyśmy jasno dowiedzieć się, co w tych pięciu sprawach, które interesują Polaków, o których Polacy mówią na spotkaniach, mają do zaproponowania nasi kandydaci - mówił Radosław Fogiel.

- Moi koledzy za chwile wyruszą do sztabów naszych kontrkandydatów, żeby poprosić o odpowiedzi, przekazać deklarację, którą prezentujemy i poprosić o odpowiedzi w tych kluczowych kwestiach - dodał wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości.

dk68o5s

Pytania, które zostały zaprezentowane w spocie dotyczą: 500+, wieku emerytalnego, małżeństw homoseksualnych i adopcji przez nie dzieci, wprowadzenia euro i relokacji imigrantów.

Zobacz także: Grzegorz Schetyna o liście Jarosława Kaczyńskiego: krzyk rozpaczy

Wybory 2020. Andrzej Duda podpisał Kartę Rodziny

W środę Andrzej Duda podpisał Kartę Rodziny, która zakłada m.in. brak zgody na promowanie "ideologii LGBT" w miejscach publicznych oraz sprzeciw wobec małżeństw homoseksualnych.

- Nasza tożsamość pomogła nam przetrwać najtrudniejsze czasy w dziejach. Polska rodzina przechowała nasze wartości - przekonywał prezydent. I zapowiedział, że jeśli utrzyma urząd, "kategorycznie będzie sprzeciwiał się małżeństwom homoseksualnym" oraz "zakaże promowania ideologii LGBT w miejscach publicznych".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dk68o5s

Podziel się opinią

Share
dk68o5s
dk68o5s
Więcej tematów