ycipk-39tuas

Wybory 2019. Zasiadła w komisji, kobieta była pijana

W jednej z obwodowych komisji wyborczych w powiecie jędrzejowskim konieczna była zmiana przewodniczącej. Powód? Okazało się, że kobieta jest pijana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory 2019. Przewodnicząca komisji została odsunięta od pracy
Wybory 2019. Przewodnicząca komisji została odsunięta od pracy (Forum)
ycipk-39tuas

Ponad promil - tyle alkoholu w organizmie miała przewodnicząca jednej z komisji wyborczych w powiecie jędrzejowskim w Świętokrzyskiem. Została odsunięta od pracy.

Jak podaje Interia, policja otrzymała zgłoszenie, że przewodnicząca komisji może być pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze wykonali badanie na zawartość alkoholu i potwierdzili wersję zaniepokojonych świadków.

Obowiązki kobiety przejął jej zastępca. - Sytuacja nie wpłynęła w żaden sposób na pracę komisji i przebieg wyborów - zapewnił jeden z policjantów.

ycipk-39tuas

Zobacz też: Czy na pewno wiesz, jak oddać ważny głos? Krótki poradnik

Wybory parlamentarne 2019. Zasady głosowania

Lokale wyborcze będą czynne do godziny 21. W wyjątkowych sytuacjach PKW może zarządzić wydłużenie ciszy wyborczej, a wraz z nią godziny pracy lokali wyborczych.

ycipk-39tuas

Podczas wyborów parlamentarnych głos można oddawać jedynie w miejscu zameldowania, chyba że wcześniej zmieniło się rejestr wyborców, spis wyborców lub zdobyło zaświadczenie o prawie do głosowania.

Źródło: Interia

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-39tuas
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-39tuas

ycipk-39tuas
ycipk-39tuas