Trwa ładowanie...

Wybory 2019. Małgorzata Kidawa-Błońska apeluje do młodych

- Wierzymy, że te wybory mogą odsunąć PiS od władzy - stwierdziła na konferencji w Warszawie Małgorzata Kidawa-Błońska. W ostatnich godzinach kampanii wyborczej kandydatka Koalicji Obywatelskiej wystosowała apel do młodych. - Od was będzie zależeć, jak będzie wyglądać Polska - stwierdziła wicemarszałek Sejmu.
Share
Wybory 2019. Konferencja prasowa Koalicji Obywatelskiej
Wybory 2019. Konferencja prasowa Koalicji Obywatelskiej Źródło: East News, Fot: Jakub Kaminski/East News
dn22pc5

- Zwracam się do młodych wyborców. Nie słuchajcie polityków, ekspertów, dziennikarzy. Słuchajcie własnego serca. Sami podejmijcie decyzje, ale pójdźcie do wyborów 13 października. To jest wasz czas, miejcie tę odwagę - apelowała Kidawa-Błońska.

Na konferencji prasowej w stolicy apel do młodych ponowiła także Katarzyna Lubnauer. - Rozmawiałam ostatnio na czacie z młodymi ludźmi, 20 tys. uczestników. Oni pytali się o bardzo konkretne rzeczy. Chcą, aby zawalczyć o klimat i ekologię. Chcą zapewnień o rozwiązaniach mieszkaniowych czy kwestią podatków i możliwości rozwoju własnego biznesu - wyliczała szefowa Nowoczesnej.

dn22pc5

- Jeśli Ci młodzi ludzie zachęcą swoich kolegów do głosowania, to wygramy te wybory. Jest w nas nadzieja, jest w nas moc, jutro może być lepsze - zapewniła Katarzyna Lubnauer.

Zgodnie z zarządzeniem prezydenta Polacy pójdą do urn 13 października. Wybierzemy wtedy skład parlamentu - 460 posłów i 100 senatorów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dn22pc5

Podziel się opinią

Share
dn22pc5
dn22pc5
Więcej tematów