Trwa ładowanie...
d2e8x2j

Wstrząsające wyznanie Janiny Ochojskiej: to ogromna rewolucja w moim życiu

Mam wam wszystkim coś ważnego do powiedzenia - napisała na swoim profilu na Twitterze Janina Ochojska, szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej i kandydatka Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego. W zamieszczonym poniżej wideo wyznała, że kilka dni temu dowiedziała się, że choruje na raka piersi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Janina Ochojska: choruję na raka piersi
Janina Ochojska: choruję na raka piersi (PAP, Fot: Andrzej Grygiel)
d2e8x2j

- To ogromna rewolucja w moim życiu - mówi w zamieszczonym na swoim profilu na Twitterze nagraniu. - Jak wiecie kandyduję do Parlamentu Europejskiego, i chcę Państwu powiedzieć, że nie rezygnuje z kandydowania - dodała.

Ochojska przyznaje, że kandydowanie jest bardzo ważne w jej życiu, ponieważ to, co robiła dotychczas w PAH-u, chce kontynuować w Parlamencie Europejskim.

d2e8x2j

Zobacz także: "Nie jestem antypisowcem, ale..." Janina Ochojska tłumaczy

- Nie badałam się przez trzy lata i dlatego chcę zaapelować do wszystkich kobiet, żeby badały się jak najczęściej, żeby, kiedy spotka nas ta choroba, mieć świadomość, że to jest tylko etap w życiu i każde z nas może znaleźć w sobie tę siłę, żeby przezwyciężać wszystkie trudności związane z tą chorobą - zaapelowała szefowa PAH.

Zobacz także: Janina Ochojska nie zrezygnuje z prezesowania PAH. Wyjaśniła, dlaczego chce iść do PE

- Mam nadzieję, że będę spotykała się z państwem w okresie kampanii na Facebooku, Twitterze, na Skypie. Życzę państwu dobrych, radosnych świąt wielkanocnych, żeby nadzieja, która niesie się ze zmartwychwstaniem, była udziałem nas wszystkich - stwierdziła Ochojska.

d2e8x2j

Podziel się opinią

Share
d2e8x2j
d2e8x2j
Więcej tematów