Wrocław. Polska - Bośnia i Hercegowina. Jak dojechać na mecz?

W środę, 14 października 2020 roku czeka nas mecz Polska - Bośnia i Hercegowina w ramach Ligi Narodów UEFA. Gospodarzem spotkania będzie Wrocław. Jak dojechać na stadion?

Wrocław. Polska - Bośnia i Hercegowina. Jak dojechać na mecz?Wrocław. Polska - Bośnia i Hercegowina. Jak dojechać na mecz?Źródło: PAP, fot: PAP/Maciej Kulczyński, Maciej Kulczyñski
d27t08p
d27t08p

Mecz Polska - Bośnia i Hercegowina zaplanowano na środę, 14 października 2020 roku. Biało-Czerwoni o kolejne punkty do Ligi Narodów UEFA powalczą tym razem na Stadionie Wrocław. Pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o godz. 20.45.

Jak dojechać na mecz Polska - Bośnia i Hercegowina? Miasto Wrocław postanowiło wprowadzić zmiany w organizacji komunikacji zbiorowej, tak aby ułatwić kibicom polskiej reprezentacji dotarcie na środowe zawody.

Dowóz kibiców na mecz - T1 (tramwajowa linia specjalna)

Koronawirus. Polska. Łukasz Szumowski w szpitalu. Michał Dworczyk o pomyłce w testach

Stadion Wrocław (Królewiecka) - Królewiecka - Pilczycka - Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Podwale - most Sikorskiego - Mostowa - Jagiełły - most Mieszczański - Dubois - Drobnera - pl. Bema - mosty Młyńskie - św. Jadwigi - most Piaskowy - Piaskowa - św. Katarzyny - bł. Czesława - Galeria Dominikańska

d27t08p

Linia w celu dowozu kibiców będzie kursowała z częstotliwością co około 10 minut w godzinach od 18:10 do 19:50 (ostatni kurs z Galerii Dominikańskiej).

Odwóz kibiców z meczu - T1 (tramwajowa linia specjalna)

Stadion Wrocław (Królewiecka) - Królewiecka - Pilczycka - Milenijna - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - Rynek (dalej w kierunku FAT-u lub Opery)

Linia w celu odwozu kibiców będzie kursowała z częstotliwością co około 2 minuty przez około 20-25 minut po zakończeniu meczu tj. od około godziny 22:45.

d27t08p

Odwóz kibiców z meczu - T2 (tramwajowa linia specjalna)

Leśnica - Średzka - Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - Galeria Dominikańska (dalej w kierunku Ronda Reagana lub Dworca Głównego PKP)

Linia w celu odwozu kibiców będzie kursowała z częstotliwością co około 2 minuty przez około 30 minut po zakończeniu meczu tj. od około godziny 22:35.

Odwóz kibiców z meczu - S1 (autobusowa linia specjalna)

Pilczyce - Lotnicza - Metalowców - Bystrzycka - Koszalińska - Hermanowska - Kołobrzeska - Żernicka - Zemska - Rogowska - Strzegomska - Otyńska - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska - pl. Strzegomski - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - Rynek

d27t08p

Linia w celu odwozu kibiców będzie kursowała co około 2-5 minut przez około 20 minut po zakończeniu meczu na Stadionie tj. od około godziny 22:45.

Odwóz kibiców z meczu - S2 (autobusowa linia specjalna)

Stadion Wrocław (Królewiecka) - Królewiecka - Pilczycka - Hutnicza - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - Rynek

Linia w celu odwozu kibiców będzie kursowała co około 2 minuty przez około 25 minut po zakończeniu meczu na Stadionie tj. od około godziny 22:45.

d27t08p

Bilet na mecz będzie upoważniał do bezpłatnych przejazdów linią specjalną T1, T2, S1 i S2