Trwa ładowanie...
debkr0k

Wrocław. Prognoza pogody na Wszystkich Świętych. Sprawdź, jaka będzie temperatura 1 listopada

Prognoza na 1 listopada dla Wrocławia. Sprawdź, jaka pogoda będzie na Wszystkich Świętych. Jak zimno będzie? W co ubrać się na cmentarz?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wrocław. Prognoza pogody na Wszystkich Świętych. Sprawdź, jaka będzie temperatura 1 listopada
(iStock.com, Fot: Fotokon)
debkr0k

Pogoda 1 listopada we Wrocławiu. Czy będzie mróz? Jak ubrać się na cmentarz?

1 listopada we Wrocławiu spodziewajmy się porannego przymrozku. Niebo będzie pochmurne, a mgła mocno ograniczy widoczność. Inaczej jednak niż w środę i czwartek, stopniowo dojdzie do rozpogodzenia. Już około 9-10 przed południem doświadczymy pięknej jesiennej pogody. Po godzinie 12 temperatura osiągnie 5 do 10 stopni Celsjusza.

Na Wszystkich Świętych nie będzie padać. Wiatr słaby, południowo-wschodni. Ciśnienie wyniesie 1016 hPa, w porównaniu z 1026-1030 hPa w czwartek.

debkr0k

W Zaduszki warunki pogodowe będą nieco gorsze. Dzień ten będzie deszczowy i pochmurny, a temperatura wyniesie do 13 stopni. Ciśnienie znów spadnie, do 1002 hPa.

Pogoda na Wszystkich Świętych we Wrocławiu. Nad grobami będzie słońce, ale nie potrwa to długo

1 listopada będzie dość chłodno, ale światło jesiennego słońca pięknie zagra wśród drzew i nagrobków. Oczekujmy przyjemnej wycieczki na cmentarz.

Stosunkowo wysokie temperatury, jak na listopad, utrzymają się w kolejnym tygodniu. Dopiero po 11 listopada odnotujemy spadek ciepła, który nasili się po weekendzie 16-17 listopada. W tym okresie powinny wystąpić przelotne deszcze i wkroczymy w fazę późnej jesieni.

debkr0k

Podziel się opinią

Share

debkr0k

debkr0k
Więcej tematów