Trwa ładowanie...

Wraca sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek. Kolejne poszukiwania

Do zaginięcia Iwony Wieczorek doszło blisko 10 lat temu. Według najnowszych doniesień Prokuratura Krajowa zleciła przeprowadzenie kolejnych poszukiwań. W zaplanowanej akcji ma uczestniczyć kilkudziesięciu policjantów.

Share
Wraca sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek. Kolejne poszukiwania
Źródło: Policja
d1n85r2

Przeszukane zostaną nowe miejsca. Jak informuje RMF FM, do akcji policji ma dojść 5 i 6 marca. Jej celem będzie znalezienie potencjalnego miejsca, w którym ukryte mogły zostać zwłoki Iwony Wieczorek.

Poszukiwania zostaną przeprowadzone na terenie Sopotu. Głównym obszarem będą lokalne ogrody działkowe. Działania policji były planowane od co najmniej kilku ostatnich dni.

d1n85r2

W trakcie poszukiwań użyte zostaną drony oraz specjalny georadar udostępniony przez prywatną firmę. Funkcjonariusze będą także korzystać z psów tropiących.

RMF FM donosi, że wznowienie poszukiwań Iwony Wieczorek zostało zlecone przez Prokuraturę Krajową. Policja odmawia komentowania sprawy.

Iwona Wieczorek zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. Wracała nad ranem do domu z dyskoteki w Sopocie. Miejski monitoring zarejestrował ją ostatni raz o godz. 4.12 przy wejściu na plażę nr 63.

- (...) Iwona była pod domem i to właśnie tutaj wydarzyła się tragedia. Pozostaje tylko pytanie, co się później z nią stało - mówiła w rozmowie z portalem fakt.pl Iwona Wieczorek-Kinda zarzucając policji, że jej funkcjonariusze popełnili podczas śledztwa "wiele błędów".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d1n85r2

Podziel się opinią

Share
d1n85r2
d1n85r2
Więcej tematów