Trwa ładowanie...

Wpadka rzeczniczki PiS. Zrobiła zdjęcie mimo zakazu

Rzecznik prasowy PiS Beata Mazurek pochwaliła się na Twitterze fotografią, którą zrobiła w Sali pod Kopułą Parlamentu Węgier. Zdjęcie, które zamieściła na swoim profilu, zostało wykonane mimo zakazu, a członkini Prawa i Sprawiedliwości publikując je w mediach społecznościowych musiała mieć tego świadomość.

Share
Wpadka rzeczniczki PiS. Zrobiła zdjęcie mimo zakazuŹródło: Agencja Gazeta
d3ylpqs

Opublikowana przez Mazurek fotografia była odpowiedzią na post redaktora naczelnego "W Sieci", Jacka Karnowskiego, który na swoim profilu zamieścił zdjęcie z węgierskiego parlamentu. W podpisie do zdjęcia dziennikarz podkreślił, że znajdującej się w oddali korony św. Stefana nie wolno fotografować.

Beata Mazurek zlekceważyła zarówno zakaz, który obowiązuje na terenie węgierskiego parlamentu, jak i adnotację, którą do swojego postu dodał Karnowski. Rzeczniczka PiS zamieściła na swoim profilu zdjęcie, na którym koronę św. Stefana widać w całej okazałości na zbliżeniu. Swojego posta okrasiła uśmiechniętymi emotikonami.

Rzeczniczkę Prawa i Sprawiedliwości próbował bronić Karnowski, który argumentował, że zdjęcia koronie mogą robić delegacje zagraniczne oraz dziennikarze, którzy wcześniej uzyskali stosowne upoważnienie. Większość osób komentujących zdarzenie na Twitterze zignorowało tłumaczenia dziennikarza i oskarżało Mazurek o brak kultury oraz przekorność.

Rzecznika PiS: "Prezes Kaczyński wielokrotnie mówił, że konstytucja wymaga zmiany!"

d3ylpqs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ylpqs
Więcej tematów