Trwa ładowanie...
d3k2q9k

Wpadka rzeczniczki PiS. Zrobiła zdjęcie mimo zakazu

Rzecznik prasowy PiS Beata Mazurek pochwaliła się na Twitterze fotografią, którą zrobiła w Sali pod Kopułą Parlamentu Węgier. Zdjęcie, które zamieściła na swoim profilu, zostało wykonane mimo zakazu, a członkini Prawa i Sprawiedliwości publikując je w mediach społecznościowych musiała mieć tego świadomość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Mazurek "błysnęła" na Twitterze
Beata Mazurek "błysnęła" na Twitterze (Agencja Gazeta)
d3k2q9k

Opublikowana przez Mazurek fotografia była odpowiedzią na post redaktora naczelnego "W Sieci", Jacka Karnowskiego, który na swoim profilu zamieścił zdjęcie z węgierskiego parlamentu. W podpisie do zdjęcia dziennikarz podkreślił, że znajdującej się w oddali korony św. Stefana nie wolno fotografować.

Beata Mazurek zlekceważyła zarówno zakaz, który obowiązuje na terenie węgierskiego parlamentu, jak i adnotację, którą do swojego postu dodał Karnowski. Rzeczniczka PiS zamieściła na swoim profilu zdjęcie, na którym koronę św. Stefana widać w całej okazałości na zbliżeniu. Swojego posta okrasiła uśmiechniętymi emotikonami.

Rzeczniczkę Prawa i Sprawiedliwości próbował bronić Karnowski, który argumentował, że zdjęcia koronie mogą robić delegacje zagraniczne oraz dziennikarze, którzy wcześniej uzyskali stosowne upoważnienie. Większość osób komentujących zdarzenie na Twitterze zignorowało tłumaczenia dziennikarza i oskarżało Mazurek o brak kultury oraz przekorność.

d3k2q9k

Rzecznika PiS: "Prezes Kaczyński wielokrotnie mówił, że konstytucja wymaga zmiany!"

d3k2q9k

Podziel się opinią

Share
d3k2q9k
d3k2q9k
Więcej tematów