Trwa ładowanie...
d2nr7j6

WOŚP. Obostrzenia przedłużone do końca stycznia. Co z finałem WOŚP?

Czy finał WOŚP odbędzie się w styczniu? Rząd przedłużył restrykcje o kolejne dwa tygodnie. Tym samym będą one obowiązywały do 31 stycznia 2021 roku.
Share
Finał WOŚP miał odbyć się 31 stycznia 2021
Finał WOŚP miał odbyć się 31 stycznia 2021Źródło: Getty Images
d2nr7j6

WOŚP. Kiedy 29. finał WOŚP?

Finał WOŚP był zaplanowany na niedzielę 31 stycznia 2021 roku. Czy w związku z przedłużeniem restrykcji o kolejne dwa tygodnie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra finałowy koncert w wyznaczonym terminie? Głos w tej sprawie zabrał Jerzy Owsiak.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Jerzy Owsiak podał, kiedy odbędzie się tegoroczny, 29. już finał WOŚP. Jak się okazuje, termin nie uległ zmianie.

d2nr7j6

"Fundacja WOŚP informuje, że 29. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 31 stycznia" - napisał na Facebooku inicjator Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

WOŚP 2021. Jak będzie wyglądał 29. finał WOŚP?

"Nasze studio zorganizujemy tak, jak zrobiła to Telewizja Polska, organizując zabawę sylwestrową (i bez wynajętych statystów!) - a nawet z jeszcze lepszym zabezpieczeniem medycznym, bo mamy ogromne doświadczenie tworzenia od 20 lat szpitala polowego na naszym festiwalu Pol'and'Rock Festival (dawniej Przystanek Woodstock) i szkolenia od ponad 20 lat w udzielaniu pierwszej pomocy Pokojowy Patrol!" - wyjaśnił Jerzy Owsiak.

Dodał też, że - zgodnie z wprowadzonymi przepisami - będzie prowadzona transmisja telewizyjna 29. finału WOŚP. "Zaczniemy w sobotę 30 stycznia o 21:00 i zakończymy w niedzielę przed północą. Działamy tak, aby nie organizować noclegów dla artystów" - zaznaczył.

d2nr7j6

Koronawirus. Tak seniorzy będą mogli zapisać się na szczepienie. Michał Dworczyk zdradza szczegóły

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2nr7j6

Podziel się opinią

Share
d2nr7j6
d2nr7j6
Więcej tematów