Trwa ładowanie...
d29i5fq

WOŚP Bydgoszcz: koncerty i atrakcje podczas 27. Finału

"Pomaganie jest dziecinnie proste" - pod takim hasłem ruszy w najbliższą niedzielę (13 stycznia) 27. Finał WOŚP. Wydarzeniu towarzyszy wiele atrakcji oraz wydarzeń towarzyszących. Sprawdź co wydarzy się podczas tegorocznego Finału w Bydgoszczy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WOŚP Białystok. Zobacz co się będzie działo podczas 27. Finału
WOŚP Białystok. Zobacz co się będzie działo podczas 27. Finału (East News)
d29i5fq

Finał WOŚP Białystok 2019

"Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha" – zapowiadają organizatorzy 27. Finału WOŚP. Tegoroczny finał odbędzie się już w najbliższą niedzielę – 13 stycznia, a jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Na ulicach wielu polskich i zagranicznych miast pojawią się wolontariusze z charakterystycznymi puszkami i czerwonymi serduszkami WOŚP. Finałowi zawsze towarzyszy szereg atrakcji i koncertów, nie inaczej będzie również w Bydgoszczy.

d29i5fq

Jak zapowiadają organizatorzy na wszystkie wydarzenia wstępem jest datek do orkiestrowej puszki. Na seanse filmowe i "wymyBAJĘ " obowiązują ponadto bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie Miejskiego Centrum Kultury (MCK- ul. Marcinkowskiego 12-14).

27. Finał WOŚP Białystok – program

WOŚP Białystok 2019 – sala kinowo-widowiskowa MCK:

  • godz. 10.00 "Zatańcz ze mną, mamo, tato - warsztaty taneczne, gdzie dzieci i dorośli wspólnie bawią się, poznając proste układy choreograficzne;
  • godz. 11.30 "Małe Animocje: The best of O!PLA 2018: Teraz dzieci mają głos, dzieci przedszkolne"- wyjątkowy program prezentujący najnowsze polskie filmy animowane skierowane do przedszkolaków;
  • godz. 12.45 "Teatr Improwizowany wymyWammy: wymyBAJA" – spektakl improwizowany i współtworzony przez dzieci. Aktorki gotowe będą ziścić wszystkie plony dziecięcej wyobraźni, wcielić się w postaci wymyślone przez dziecięcą publiczność, odegrać losy bohaterów, które również podyktowane będą przez dzieci;
  • godz. 15.00, "Na linii wzroku" – pokaz filmu (sugerowany wiek 9+)- Michi ma 11 lat i nigdy nie poznał swojego taty. Wszystko zmienia niewysłany list. Odnaleziony ojciec okaże się zupełnie inny, niż wyobrażał go sobie chłopiec. Tak zaczyna się familijna przygoda.

W niedzielę w godz. 12-17 Muzeum Konsol i Gier Wideo Prehistoria.pl (ul. Grzymały-Siedleckiego 27) zaprasza na bezpłatne zwiedzanie. Na zwiedzających czekać będą unikatowe eksponaty. Dodatkowo będzie można zagrać w takie hity jak Super Mario Bros., Chip ‘n’ Dale, Contra, Pac-Man i wiele, wiele innych przebojów sprzed lat! Idealna podróż do przeszłości dla tych starszych jak i najmłodszych – zapewniają organizatorzy.

d29i5fq

W sobotę od 13.00, a w niedzielę od 12.30 w Muzeum Wodociągów (ul. Gdańska 242) odbędzie się Festiwal Uczniów Szkoły Muzycznej Yamaha. Natomiast od godz. 14 w "Studiu Tańca Bailamos" wystartują zajęcia taneczne z instruktorami.

Dodatkowo podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie okazja do bezpłatnego zbadania poziomu cukru, zmierzenia ciśnienia oraz dowiedzenia się dlaczego palenie papierosów jest szkodliwe i co możesz zrobić, żeby je rzucić. Wydarzenie i wykłady w Studiu przygotuje Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland.

Plan koncertów (scena WOŚP przed Torbydem) :

  • 15:00 So Let’s Chunky
  • 16:00 Bzyk i Sztajemka
  • 17:00 Mjut
  • 18:00 BydziaComBand

Tradycyjnie o godz. 20 odbędzie się pokaz "Światełka do nieba".

Źródło: wosp.bydgoszcz.com

d29i5fq

Podziel się opinią

Share

d29i5fq

d29i5fq
Więcej tematów