Trwa ładowanie...

WOŚP Bydgoszcz: koncerty i atrakcje podczas 27. Finału

"Pomaganie jest dziecinnie proste" - pod takim hasłem ruszy w najbliższą niedzielę (13 stycznia) 27. Finał WOŚP. Wydarzeniu towarzyszy wiele atrakcji oraz wydarzeń towarzyszących. Sprawdź co wydarzy się podczas tegorocznego Finału w Bydgoszczy.

WOŚP Bydgoszcz: koncerty i atrakcje podczas 27. FinałuŹródło: East News
d3q1gli
d3q1gli

Finał WOŚP Białystok 2019

"Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha" – zapowiadają organizatorzy 27. Finału WOŚP. Tegoroczny finał odbędzie się już w najbliższą niedzielę – 13 stycznia, a jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Na ulicach wielu polskich i zagranicznych miast pojawią się wolontariusze z charakterystycznymi puszkami i czerwonymi serduszkami WOŚP. Finałowi zawsze towarzyszy szereg atrakcji i koncertów, nie inaczej będzie również w Bydgoszczy.

Jak zapowiadają organizatorzy na wszystkie wydarzenia wstępem jest datek do orkiestrowej puszki. Na seanse filmowe i "wymyBAJĘ " obowiązują ponadto bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie Miejskiego Centrum Kultury (MCK- ul. Marcinkowskiego 12-14).

27. Finał WOŚP Białystok – program

WOŚP Białystok 2019 – sala kinowo-widowiskowa MCK:

  • godz. 10.00 "Zatańcz ze mną, mamo, tato - warsztaty taneczne, gdzie dzieci i dorośli wspólnie bawią się, poznając proste układy choreograficzne;
  • godz. 11.30 "Małe Animocje: The best of O!PLA 2018: Teraz dzieci mają głos, dzieci przedszkolne"- wyjątkowy program prezentujący najnowsze polskie filmy animowane skierowane do przedszkolaków;
  • godz. 12.45 "Teatr Improwizowany wymyWammy: wymyBAJA" – spektakl improwizowany i współtworzony przez dzieci. Aktorki gotowe będą ziścić wszystkie plony dziecięcej wyobraźni, wcielić się w postaci wymyślone przez dziecięcą publiczność, odegrać losy bohaterów, które również podyktowane będą przez dzieci;
  • godz. 15.00, "Na linii wzroku" – pokaz filmu (sugerowany wiek 9+)- Michi ma 11 lat i nigdy nie poznał swojego taty. Wszystko zmienia niewysłany list. Odnaleziony ojciec okaże się zupełnie inny, niż wyobrażał go sobie chłopiec. Tak zaczyna się familijna przygoda.

W niedzielę w godz. 12-17 Muzeum Konsol i Gier Wideo Prehistoria.pl (ul. Grzymały-Siedleckiego 27) zaprasza na bezpłatne zwiedzanie. Na zwiedzających czekać będą unikatowe eksponaty. Dodatkowo będzie można zagrać w takie hity jak Super Mario Bros., Chip ‘n’ Dale, Contra, Pac-Man i wiele, wiele innych przebojów sprzed lat! Idealna podróż do przeszłości dla tych starszych jak i najmłodszych – zapewniają organizatorzy.

d3q1gli

W sobotę od 13.00, a w niedzielę od 12.30 w Muzeum Wodociągów (ul. Gdańska 242) odbędzie się Festiwal Uczniów Szkoły Muzycznej Yamaha. Natomiast od godz. 14 w "Studiu Tańca Bailamos" wystartują zajęcia taneczne z instruktorami.

Dodatkowo podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie okazja do bezpłatnego zbadania poziomu cukru, zmierzenia ciśnienia oraz dowiedzenia się dlaczego palenie papierosów jest szkodliwe i co możesz zrobić, żeby je rzucić. Wydarzenie i wykłady w Studiu przygotuje Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland.

Plan koncertów (scena WOŚP przed Torbydem) :

  • 15:00 So Let’s Chunky
  • 16:00 Bzyk i Sztajemka
  • 17:00 Mjut
  • 18:00 BydziaComBand

Tradycyjnie o godz. 20 odbędzie się pokaz "Światełka do nieba".

Źródło: wosp.bydgoszcz.com

d3q1gli
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3q1gli
Więcej tematów