Trwa ładowanie...
jacek kurski
07-03-2017 19:39

WOŚP bije rekord, a internet... kpi z TVP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pobiła rekord i pierwszy raz przekroczyła granicę 100 milionów, poinformował podczas konferencji Jurek Owsiak. Internet zareagował natychmiast. W tym wbijając szpilę przeciwnikom WOŚP.

WOŚP bije rekord, a internet... kpi z TVPŹródło: PAP
d4js62j
d4js62j

TVP niemal zupełnie pominęła 25. finał Orkiestry. Serca internautów "podbiła" trwająca kilkanaście sekund wzmianka na koniec Wiadomości w wykonaniu red. Krzysztofa Ziemca. Nic więc dziwnego, że i tym razem społeczeństwu udzieliło się schadenfreude i nie mogli powstrzymać się od złośliwych komentarzy pod adresem PiS i TVP.

TVP otrzymała cios nawet od niedawnej zwolenniczki PiS, blogerki Kataryny. Nawiązała do wspomnianej wpadki i zapewniła, że "ciepłe myśli" kieruje do Krzysztofa Ziemca.

(fot. twitter.com)
Źródło: (fot. twitter.com)

Inny użytkownik Twittera także nie krył satysfakcji, choć nie jest ona pełna.

Hitem okazał się także złoty pumeks od WOŚP. Jurek Owsiak w ten sposób nagrodził prezesa Kurskiego nagrodą za podsumowanie 25 lat z Orkiestrą w ciągu 14 sekund.

Powstrzymać nie mógł się również politolog Marek Migalski, w przeszłości związany z PiS (dziś zawodowy komentator potknięć partii rządzącej). Zestawił kwotę zebraną przez z WOŚP z tą... przeznaczoną przez rząd na pomoc syryjskim szpitalom. Faktycznie, wyszło niezbyt imponująco.

Wskazywano także na ciekawą prawidłowość. Im bardziej PiS uderza w WOŚP, tym... więcej WOŚP zbiera pieniędzy.

Na szczęście nie ma w polityce takiej porażki, której nie można byłoby przekuć w sukces. Pojawiły się już pierwsze pomysły. Trzeba przyznać, całkiem zgrabne.

Cóż, życzmy WOŚP-owi takich wrogów każdego roku. Rekordy będą pewne.

d4js62j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4js62j
Więcej tematów