Trwa ładowanie...

Worek nagród z okazji 15-lecia Wirtualnej Polski!

Pierwszy polski portal internetowy, Wirtualna Polska, świętuje w tym roku swoje
15. urodziny. Z tej okazji internautów czeka moc atrakcji, m.in. te dostępne w specjalnym, urodzinowym serwisie - 15lat.wp.pl. Wraz ze startem witryny ruszył konkurs na jubileuszowe logo portalu. Zwycięski projekt stanie się oficjalnym logo Wirtualnej Polski na trzy miesiące świętowania 15 lat istnienia na rynku i będzie prezentowane na stronie głównej WP.

Share
Worek nagród z okazji 15-lecia Wirtualnej Polski!
Źródło: WP.PL
d197x53

Wirtualna Polska jest pierwszym polskim portalem. Startowała w tym samym czasie co światowi giganci, eBay, Yahoo! czy Amazon. - 15 lat to ważny dla nas jubileusz i już teraz zaczynamy świętowanie - mówi Grzegorz Tomasiak, Prezes Zarządu Wirtualnej Polski. - Na dobry początek startujemy ze specjalną witryną urodzinową 15lat.wp.pl. Na jej stronach przypominamy, wspominamy i - co oczywiste - chwalimy się. Bo mamy czym.

W serwisie użytkownicy znajdą to, co najciekawsze z 15 lat działania portalu - swoiste "the best of" Wirtualnej Polski: najbardziej interesujące artykuły, filmy, zdjęcia… Zamieszczono tu także unikalne materiały, pokazujące WP "od kuchni" oraz pozdrowienia od gwiazd. Co więcej, witryna będzie na bieżąco aktualizowana.

d197x53

- Staraliśmy się podsumować ostatnie 15 lat w typowo internetowy sposób - mówi Tomasz Bączek, Kierownik Działu Marketingu WP. - Robimy to z przymrużeniem oka, na wesoło, zależy nam bowiem na dobrej zabawie w atmosferze święta, jakim są dla nas urodziny WP.

Uwaga konkurs!

Jedną z atrakcji serwisu jest konkurs skierowany do użytkowników portalu. By wygrać atrakcyjne nagrody (laptopy, konsole do gry, telefony komórkowe, zegarki), należy zaprojektować jubileuszowe logo Wirtualnej Polski. Zwycięskie przez trzy miesiące będzie prezentowane na stronie głównej portalu, stając się na ten czas oficjalnym logo WP. Jego twórca natomiast otrzyma cenne nagrody rzeczowe (laptop ACER ASPIRE ONE, konsola SONY PSP). Finaliści, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce, wygrają odpowiednio telefon komórkowy NOKIA E65 oraz zegarek marki TIMEX.

Pierwszy etap konkursu startuje już 5 lipca. Użytkownicy mogą zgłaszać swoje projekty do połowy sierpnia. Następnie zostanie wyłonionych sześć prac, z których, w drugim etapie zabawy, internauci wybiorą zwycięzcę.

Warto wziąć udział nie tylko w projektowaniu logo, ale także w drugiej części konkursu. Internauta, prócz oddania głosu na najciekawszy jego zdaniem projekt, będzie miał za zadanie odpowiedzieć na pytanie "Z czym kojarzy Ci się Wirtualna Polska?". 15 najciekawszych odpowiedzi także zostanie nagrodzonych.

Szczegóły konkursu oraz jego regulamin można znaleźć w serwisie urodzinowym WP, 15lat.wp.pl.

d197x53

Podziel się opinią

Share
d197x53
d197x53
Więcej tematów