Trwa ładowanie...
d1yitpj

Wójt Tuszowa Narodowego pisze do Adama Bodnara ws. LGBT. "Prawo Boże ponad prawem stanowionym przez człowieka"

Dyskusja o "ideologii LGBT" trwa. Dołączył do niej wójt podkarpackiej gminy Tuszów Narodowy - Andrzej Głaz. Napisał list do rzecznika praw obywatelskich Adama Bodnara, w którym pisze o tęczowej zarazie i diabolicznej ideologii. Przewiduje też, że ludzkość "czeka kara większa niż Sodomę i Gomorę".
Share
Prezydent Andrzej Duda z wójtem Tuszowa Narodowego Andrzejem Głazem
Prezydent Andrzej Duda z wójtem Tuszowa Narodowego Andrzejem GłazemŹródło: tuszownarodowy.pl
d1yitpj

Rzecznik Praw Obywatelskich zaskarżył do sądów administracyjnych uchwały samorządów dotyczące LGBT. Taką uchwałę podjął także samorząd podkarpackiej gminy Tuszów Narodowy. Teraz wójt tej gminy, Andrzej Głaz, znany między innymi z pomysłu zamontowania na ścianach szkół w gminie Tuszów marmurowych tablic z dekalogiem, postanowił odpowiedzieć Adamowi Bodnarowi. Napisał do niego list.

"Wycofanie stanowiska o Przeciwdziałaniu ideologii LGBT oznaczałoby opowiedzenie się po stronie tęczowej zarazy, jaką jest wspomniana diaboliczna ideologia i wyrażenie zgody na demoralizację najmłodszego pokolenia począwszy od przedszkola" - napisał wójt Tuszowa Narodowego (jednocześnie członek zarządu rzeszowskiego okręgu Prawa i Sprawiedliwości).

"Osoba zdemoralizowana od najmłodszych lat jest stracona dla społeczności, w tym także dla Kościoła. Kościół nie mógłby oddać sprawowania sakramentów świętych w ręce ludzi, którzy podeptali tablice przykazań Bożych" - stwierdza wójt.

d1yitpj

Zobacz także: Wybory 2020. Helena Biedroń do Andrzeja Dudy: boimy się o nasze dzieci

"Każdego człowieka obowiązuje na pierwszym miejscu prawo Boże, ustanowione dla wszystkich pokoleń całej ludzkości, które jest ponad prawem stanowionym przez człowieka" - stwierdza Andrzej Głaz. "W Izraelu zamiast konstytucji obowiązuje dekalog" - pisze wójt.

Zdaniem wójta Tuszowa Narodowego ideologia LGBT "za cel swój postawiła sobie wprowadzenie wszelkiego zła". "Obecny świat znajdujący się pod wpływem ideologii LGBT został opętany przez szatana, erotyzm i seks. Patrząc na to, co obecnie się dzieje można przypuszczać, że dzisiejszą ludzkość spotka kara większa od tej jaka spotkała Sodomę i Gomorę, które zostały spopielone" - czytamy w liście do Adama Bodnara.

d1yitpj

"Człowiek, który odrzucił Boga może innych obdarowywać tylko własną głupotą i złem piekła, co widać na przykładzie ideologii LGBT i z wypowiedzi kandydatów na Prezydenta RP z opozycji, szczególnie z wypowiedzi Prezydenta Warszawy" - kończy swój list Andrzej Głaz.

List wójta na swoim profilu na Twitterze zamieściła Anna Błaszczak-Banasiak, dyrektorka Zespołu ds. Równego Traktowania w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich. "Dedykuję wszystkim, którzy w ostatnich dniach utrzymywali, że Polska to otwarty i tolerancyjny kraj, w którym nikt nie dyskryminuje gejów. Być może, ale nie w Tuszowie (notabene) Narodowym" - skomentowała to pismo.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d1yitpj

Podziel się opinią

Share
d1yitpj
d1yitpj
Więcej tematów