Trwa ładowanie...
d3p5m9k

Wójt Tuszowa Narodowego pisze do Adama Bodnara ws. LGBT. "Prawo Boże ponad prawem stanowionym przez człowieka"

Dyskusja o "ideologii LGBT" trwa. Dołączył do niej wójt podkarpackiej gminy Tuszów Narodowy - Andrzej Głaz. Napisał list do rzecznika praw obywatelskich Adama Bodnara, w którym pisze o tęczowej zarazie i diabolicznej ideologii. Przewiduje też, że ludzkość "czeka kara większa niż Sodomę i Gomorę".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prezydent Andrzej Duda z wójtem Tuszowa Narodowego Andrzejem Głazem
Prezydent Andrzej Duda z wójtem Tuszowa Narodowego Andrzejem Głazem (tuszownarodowy.pl)
d3p5m9k

Rzecznik Praw Obywatelskich zaskarżył do sądów administracyjnych uchwały samorządów dotyczące LGBT. Taką uchwałę podjął także samorząd podkarpackiej gminy Tuszów Narodowy. Teraz wójt tej gminy, Andrzej Głaz, znany między innymi z pomysłu zamontowania na ścianach szkół w gminie Tuszów marmurowych tablic z dekalogiem, postanowił odpowiedzieć Adamowi Bodnarowi. Napisał do niego list.

"Wycofanie stanowiska o Przeciwdziałaniu ideologii LGBT oznaczałoby opowiedzenie się po stronie tęczowej zarazy, jaką jest wspomniana diaboliczna ideologia i wyrażenie zgody na demoralizację najmłodszego pokolenia począwszy od przedszkola" - napisał wójt Tuszowa Narodowego (jednocześnie członek zarządu rzeszowskiego okręgu Prawa i Sprawiedliwości).

"Osoba zdemoralizowana od najmłodszych lat jest stracona dla społeczności, w tym także dla Kościoła. Kościół nie mógłby oddać sprawowania sakramentów świętych w ręce ludzi, którzy podeptali tablice przykazań Bożych" - stwierdza wójt.

d3p5m9k

Zobacz także: Wybory 2020. Helena Biedroń do Andrzeja Dudy: boimy się o nasze dzieci

"Każdego człowieka obowiązuje na pierwszym miejscu prawo Boże, ustanowione dla wszystkich pokoleń całej ludzkości, które jest ponad prawem stanowionym przez człowieka" - stwierdza Andrzej Głaz. "W Izraelu zamiast konstytucji obowiązuje dekalog" - pisze wójt.

Zdaniem wójta Tuszowa Narodowego ideologia LGBT "za cel swój postawiła sobie wprowadzenie wszelkiego zła". "Obecny świat znajdujący się pod wpływem ideologii LGBT został opętany przez szatana, erotyzm i seks. Patrząc na to, co obecnie się dzieje można przypuszczać, że dzisiejszą ludzkość spotka kara większa od tej jaka spotkała Sodomę i Gomorę, które zostały spopielone" - czytamy w liście do Adama Bodnara.

d3p5m9k

"Człowiek, który odrzucił Boga może innych obdarowywać tylko własną głupotą i złem piekła, co widać na przykładzie ideologii LGBT i z wypowiedzi kandydatów na Prezydenta RP z opozycji, szczególnie z wypowiedzi Prezydenta Warszawy" - kończy swój list Andrzej Głaz.

List wójta na swoim profilu na Twitterze zamieściła Anna Błaszczak-Banasiak, dyrektorka Zespołu ds. Równego Traktowania w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich. "Dedykuję wszystkim, którzy w ostatnich dniach utrzymywali, że Polska to otwarty i tolerancyjny kraj, w którym nikt nie dyskryminuje gejów. Być może, ale nie w Tuszowie (notabene) Narodowym" - skomentowała to pismo.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d3p5m9k

Podziel się opinią

Share
d3p5m9k
d3p5m9k
Więcej tematów