Trwa ładowanie...

Ukraińcy zafoliowali szabrownika. Kara za korzystanie na dramacie

W Ukrainie nie brakuje aktów bohaterstwa i wielkości, ale zdarzają się też ofiary ludzkich słabości. Na szabrowników, czyhających na obce dobra zostawione w opuszczonych mieszkaniach, czeka jedna kara: przywiązanie folią do drzewa i lanie.

Share
Na wojnie rodzą się demony. W ukraińskich miastach pojawili się szabrownicy. Mieszkańcy radzą sobie, jak mogą Na wojnie rodzą się demony. W ukraińskich miastach pojawili się szabrownicy. Mieszkańcy radzą sobie, jak mogą Źródło: Telegram
dcfq49c

To nie są przyjemne zdjęcia i filmiki. Niestety, coraz więcej ich w sieci. To nie powinno kończyć się samosądem, ale wymiar sprawiedliwości i służby porządkowe mają dużo poważniejsze sprawy na głowie.

Coraz częściej więc zobaczyć można fotografie zafoliowanych ludzi. Czasem po prostu tak tkwią, by wstyd był wystarczającą karą, ale też często dostają coś, co obywatele Ukrainy nazywają "deskoterapią". To zwyczajna kara cielesna. Przeznaczona jest ona dla szabrowników.

W sieci coraz więcej dowodów na to, że nie wszyscy są uczciwi. Szabrownicy pojawiają się w ukraińskich miasta Telegram
W sieci coraz więcej dowodów na to, że nie wszyscy są uczciwi. Szabrownicy pojawiają się w ukraińskich miastaŹródło: Telegram

Szabrownik to najgorszy rodzaj złodzieja. Korzysta z ludzkich nieszczęść. We wsi pod Żytomierzem matka z synem weszli do domu żołnierza ukraińskiego, poległego na froncie. Rodzina bohatera uciekła z Ukrainy. Na wynoszeniu cennych rzeczy kobieta z młodym mężczyzną zostali przyłapani przez mieszkańców wioski. Skończyło się nieprzyjemnym mantem.

Wojna w Ukrainie. Folia w obronie porządku

Szabrownicy to jednak przestępcy wojenni, nie powinni być rozliczani przez społeczeństwo, lecz przez organy uprawnione. Na ukraińskim komunikatorze Telegram znaleźć też można było wpis z profilu "Bunt jest stanem ducha". Zobaczyć można zdjęcie mężczyzny "przyfoliowanego" do pnia drzewa. Według podpisu to sytuacja z miasta Dnipr, a człowiek to szabrownik. "Władze lokalne i organy ścigania nie wtrącają się i po prostu pozwalają, aby sytuacja sama się potoczyła" - wyjaśniają internauci.

Kontrowersyjne słowa Bidena o Putinie. Miller tłumaczy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dcfq49c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

dcfq49c
Więcej tematów